Gülperi 13. Bölüm full izle - Son Bölüm Tek Parça

Show TV'nin sevilen dizilerinden Gülperi bu akşam 13. Bölüm ile sevenlerinin karşısına çıktı. Gülperi son bölüm de önceki bölümler gibi seyirciyi ekrana kilitledi. Kadir son anda Gülperi'yi kurtarıyor. Orman evinde izi bulunan Gülperi'nin oğlu Can kurtuluyor, ancak takıntılı Ejder ise ağabeyinin karısına yönelik tutkusu ve başarısızlığı hazmedemeyerek canına kıyıyor. Gülperi'nin son bölümünde, Gülperi oğlu Can'ın Ejder'in adamından kurtarılmasına çok sevinir. Hastaneye kaldırılan Can'ın artık duymadığını öğrenen Gülperi bir anda yıkılır. Can'ın sağlığına kavuşması için uzun ve meşaketli bir tedavi sürecine ihtiyacı var.

Gülperi 13. Bölüm full izle - Son Bölüm Tek Parça
09 Aralık 2018 Pazar 20:35

Ejder'in Gülperi'ye karşı takıntı haline gelen tutkusu önü alınmaz olayların yaşanmasına neden olur. Gülperi'nin oğlunu alıkoymakla büyük bir hata yapan Ejder, Gülperi'nin oğlu Can'ın ağır yaralanmasına neden olur. Öte yandan Gülperi'yi alıkoyan Ejder ise bu tutkusunun bedelini sonunda kendi kafasına sıkarak öder. Gülperi'yi Ejder'in elinden Kadir kurtarır. Kadir Gülperi'yi tam kurtaracakken Ejder yeniden silahına davranarak onları ölümle tehdit etmeye çalışacak ancak polisin gelmesiyle Ejder sonunda intihar yolunu seçer.

Yakup ise oğlu Ejder'in kendi canına kıydığını eşine söylemekte büyük zorluk çeker. İkinci oğlunu da Gülperi'nin yolunda kaybettiğini düşünen Yakup ve karısı, Gülperi'ye aşırı derece düşman kesilmiş durumdalar.

12. Bölüm'de Ejder tarafından kaçırılan ancak her şeyin kontrolden çıkmasıyla kayıplara karışan küçük Can ise bulunuyor. Yoğun bakıma alınan Can hastaneye kaldırılıyor. Doktorlar ise Can'ın hayati tehlikesinin olmadığını belirterek Gülperi'yi teselli ederler.

Gülperi'nin son bölümünde, Gülperi oğlu Can'ın Ejder'in adamından kurtarılmasına çok sevinir. Hastaneye kaldırılan Can'ın artık duymadığını öğrenen Gülperi bir anda yıkılır. Can'ın sağlığına kavuşması için uzun ve meşaketli bir tedavi sürecine ihtiyacı var.

GÜLPERİ 13. BÖLÜM FULL İZLE - SON BÖLÜM

Gülperi 13. Bölüm ile 7 Aralık 2018 Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sevenleriyle buluştu.

Gülperi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Son bölümde oğlunu kaybeden Gülperi çileden çıkıyor. Ejder'in tehdit ve şantajlarının üzerine bir de oğlunu kaybeden Gülperi ortalığı dağıtıyor. 

İlk başlarda oğlu Can’ı kurtarmak için her türlü zorluğa katlanmaya razı olan Gülperi, oğlunun başına gelenleri öğrendiğinde Ejder’den bunun hesabını sorar. Ejder ise yaptığı hatanın bedelini çok ağır bir biçimde ödeyecektir. Kadir bir yandan Gülperi’ye yardımcı olmak için çabalarken, bir yandan da ailesindeki sorunlarla ilgilenir. Şeyma ise Gülperi’nin hayatını etkileyecek bir karar vermenin eşiğindedir. Hasan, Can’ı bulmak için uğraşırken, her an annesini de kaybedebileceği gerçeğiyle yüzleşir. Bedriye ise kendini suçlu hissettiğinden Gökhan’la iş birliği yaparak Can’ın peşine düşer. Gülperi ve çocuklarının Can’ı arama yolculuğu ise hiç ummadıkları bir sonla bitecektir.

Gülperi 12. Bölüm Full İzle - Son Bölüm Tek Parça:

GÜLPERİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Gülperi’nin eşi Eyüp Irak sınırında çalışırken hunharca öldürülür.  Eşinin öldüğünü öğrenen Gülperi büyük bir acı yaşar. Gülperi’ye en büyük acıyı ise eşinin ailesi yaşatır. Oğullarının ölümünün tek sorumlusunun gelinleri olduğunu düşünen Aile çocukları Gülperi’den alır. Gülperi çocuklarını geri almak için verdiği savaşta hapse düşer. Hapisten çıkan Gülperi’yi kayınpederi uzak tutmak için İstanbul’a gönderir.  Gülperi İstanbul’da önce kapıcılık yaparak yaşamını sürdürür. Sonra ise bir moda evinde ek iş bulur ve çocukluk aşkı Avukat Kadir Aydın’ı bulur. Gülperi ve Avukat Kadir arasında bir aşk başlar ama Gülperi’nin aklı hala Gaziantep’te kalan üç çocuğu Bedriye, Hasan ve Can’dadır. Gülperi çocuklarını almak için büyük bir hukuk savaşı başlatır. 

Gülperi dizisi aslında 1982 yılında yayınlanan Gülsüm Âna filminden esinlenerek izleyicisi karşısına çıkarılacak. Çocukları ile yalnız başına hayata tutunmaya çalışan vefakar bir annenin hikayesinin anlatılacağı Gülperi dizisi yoğun dram içerecek. Bilindiği üzere son dönemlerde annelerin çileleri üzerine yazılan tüm diziler tutuyor; Özellike Anne ve Kadın dizsiinin başarısı Gülperi dizisi için de örnek olmuşa benziyor. Gülperi dizisi de izleyiciyi Nurgül Yeşilçay’ın üstün yeteneği ile ağlatmaya gelecek.

GÜLPERİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU KİM KİMDİR?

Gülperi dizisinin başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'dir. 

Nurgül Yeşilçay (Gülperi Çetin)

Nurgül Yeşilçay kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Nurgül Yeşilçay 1976 yılında Afyonkarahisar’da doğdu. Neredeyse 20 yıldır ekranların tartışılmaz güzelleri arasında kalmayı başarmış efsane bir isimdir. 41 yaşında olmasına rağmen hala dinamizmi ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Nurgül YEŞİLÇAY 2014 2010 yılları arasında sanatçı Cem Özer ile evli kalmıştır ve bir erkek evlat sahibidir. 2001’de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Okuduğu yıllarda GaziAntep’te çekilen İkinci Bahar dizisinde canlandırdığı Gülsüm karakteri ile tanındı. Asmalı Konak ve Eğreti Gelin performansları ile zaten star olmuştu. Paramparça dizisinde canlandırdığı Gülseren karakateri onun tüm dünyada çok sevilen bir oyuncu olmasına yetti zira Paramparça’nın yayımlanmadığı ülke neredeyse kalmadı

Gülperi bir Ege kasabasında baba baskısı ile yaşarken delicesine aşık olduğu Eyüp’ün peşinden güzel bir yuva hayali ile Gaziantep’e gelir. Taşkın ailesi onu hiç bir zaman gelinleri gibi kızları gibi görmez ve onu hep düşmanları bellerler. Gülperi üç çocuğu ile kocasının ölmesinden sonra yalnız kalır. Kocasının ölümünü de Taşkın ailesi Gülperi’ye yıkar bu yetmiyormuş gibi bir de Gülperi’nin namusuna kayınbiraderi göz diker ve istediğini elde edemeyince iftira atar. Gülperi fakir ama gururlu bir kadındır. Kayınbabası Yakup çocuklarını ona vermez ve Gülperi’yi zorla İstanbul’a gönderir. Gülperi çocuklarını almak için önce para biriktirir sonra da ölen eşinin ailesine çocuklarını almak için dava açar; ancak Taşkın ailesi bu sürede çocukları annelerine düşman etmeye başarmıştır. 

Timuçin Esen(Avukat Kadir Aydın)

Timuçin Esen kimdir, aslen nerelidir? Timuçin Esen 14 Ağustos 1973 de Adana’da doğdu. Ayda ve Gökyüzü adında bir oğlan bir kızı olan Timuçin Esen hem müzisyen hemde oyuncudur. İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Eğitimini İtalya’da devam ettiren Timuçin Esen oyunculuk üzerine master yapmış bir isimdir.

42. Altın Portakal Film Festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. Gönül İşleri dizisinde Deli Yılmaz karakteri ile beğeni topladı. Son olarak ise 2017’ye damgasını vuran Bodrum Masalı dizisinde de başrol olarak yer almıştır. Sadece oyunculu değil müzisyenliği ile Türk sinema sektörüne katkı sağlmıştır. Son olarak Galip Derviş isimli dizinin jenerik müziğini seslendirmiştir.

Kadir Aydın doğma büyüme Gaziantepli yani dizide ki ismi ile Taşkınhanlı başarılı bir avukattır. Üç çocuklu bir ailenin en büyüğüdür abisidir. Babası onları terk ettiğinde daha çok küçüktür ve kardeşlerine de babalık yapmak zorunda kalır. Babasız büyümenin ne demek olduğunu en çok o bilir. İstanbul’da avukat olarak görev yapan Kadir, Şeyma denen bir kadınla evlidir ve bu evliğinde hiç mutlu olamamıştır. Artemis adında ki kızı için bu evliliği devam ettirmektedir. Kadir Gülperi ile tanışır ve ona aşık olur. Gülperi’nin çocuklarını geri almak için verdiği hukuk savaşında en büyük yardımcısı olacaktır. Kadir’in en büyük problemi kızı ile aşkı arasında kalmaktır. 

Tarık Papuççuoğlu(Gülperi Yakup Ağa)

14.01.1949 yılında dünyaya gelen Tarık Papuççuoğlu 69 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen hala sapa sağlam ayaktadır ve sahnelere devam etmektedir. İkinci Bahar dizisi ile tanınmış yılların deneyimli tiyatrocusudur. Son yıllarda Içimdeki Fırtına (2017) Günebakan (2015) Kadim Dostum (2014) dizilerinde yer almıştır.

Yakup Gülperi’nin sınırda ölen eşi Eyüp’ün babasıdır. Yakup zalim ve despot bir adamdır. İşine geldiğinde insan öldürmekten bile çekinmez. Hükmettiği toprakların hesabı bile tutulamaz. Dediği dedik olan Yakup herkese sözünü geçirir ama oğlu Eyüp’e sözünü geçiremez. Yakup  oğlunu kaybedince tüm bunlardan sorumlusu olarak anlaşamadığı gelini Gülperi’yi görür ve ona eziyet etmeye başlar.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×