Esra Erol'da 14 Haziran 2019 Canlı izle

Esra Erol'da hafta içi her gün ATV ekranlarında 16:20'da yayınlanıyor. Esra Erol'da programını 14 Haziran 2019 Cuma günü yayınını canlı izleyebilirsiniz. Yıllarca çözülemeyen cinayetlerin çözüldüğü, kayıp şahısların bulunduğu Esra Erol'da programı hafta içi her gün ekranlara geliyor. Programın bugünkü etabında 25 yıl önce evlatlık verilen Hülya ve Mustafa çiftinin kızları bulunarak canlı yayına alındı.

Esra Erol'da 14 Haziran 2019 Canlı izle
14 Haziran 2019 Cuma 17:00

Esra Erol'da 14 Haziran 2019 Cuma günü saat 16.30 itibariyle yepyeni bir bölümüyle ekranlara geliyor. Önemli olayların, gizemli hikayelerin paylaşıldığı Esra Erol'da programında her hafta ilginç konular ele alınıyor.

ESRA EROL'DA 14 HAZİRAN 2019 CANLI İZLE

Esra Erol'da Tolga'nın itirafı stüdyoyu buz kestirdi. Tolga ve Nilay birleşiyor mu? Ayrıca Tolga annesinin yıllardır ondan gizlediği büyük bir gerçeği öğrenecektir. Öldüğünü zannettiği babasını yıllar sonra Esra Erol'da canlı yayında karşı karşıya gelecek.

ESRA EROL'DA 19 NİSAN CUMA İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

ESRA EROL'DA 18 NİSAN PERŞEMBE İZLE

ESRA EROL'DA 17 NİSAN ÇARŞAMBA İZLE

ESRA EROL'DA 16 NİSAN SALI İZLE

ESRA EROL'DA 10 NİSAN ÇARŞAMBA İZLE

ESRA EROL'DA 5 NİSAN CUMA İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

ESRA EROL'DA 3 NİSAN 2019 İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Orhan Bey ve eşi Tuğba Hanım'ın görülen davası işleniyor. Eşinin söyledikleri karşısında şok olan Tuğba stüdyoda çileden çıkıyor. Çözülemeyen olayların çözüme kavuştuğu program yayında. Esra Erol'da izlemek isteyenler için yayında. 

Caner Orhan Bey'le iletişime geçip Orhan Bey'e Tuğba Hanım ile tekrar ilişkiye devam edip edemeyeceğini sorduğunu ve Tuğba'ya fırsat verseniz bana koşa koşa döner cevabı aldığını söyledi bunun üzerine stüdyoda bulunan Tuğba çılgına döndü, sen kimsinki ben sana döneyim dedi.

Esra Erol'da canlı yayında


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×