Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölüm izle full - Son Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölüm 30 Nisan 2019 Salı günü Atv ekranlarında hayranlarıyla bir kez daha buluşuyor. EDHO 135. bölüm izleyenler, Mesut'un devreden çıkarılışını ve Zeki ile Akif'in yeni ortaklar oluşunun yaşandığı süreci izleyecekler. Mesut, Alparslan'ı öldürmeyi planlarken onun eline rehine olarak düşüyor. Öte yandan Hızır ile Haşmet ise Mesut ile yapılan anlaşmadan sonra serbest bırakılıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölüm izle full - Son Bölüm
13 Haziran 2019 Perşembe 10:45

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 135. Bölüm 30 Nisan 2019 Salı günü Atv ekranlarında saat 20.00 itibariyle sevenlerinin karşısına yine heyecan ve aksiyon dolu bir şekilde çıkıyor. Hızır ile Haşmet, Mesut ile yapılan anlaşma gereği serbest kalıyor. Mesut, anlaşmaya ihanet ederek Alparslan'ı öldürmeyi planlarken hiç beklemediği şekilde darbe yiyor. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölüm izleyenler bir babanın oğluna "racon" gereği nasıl kıydığına tanıklık ederek hüzünlü dakikalar yaşayacak.

Haşmet, kendisine ve Çakırbeyliler'e ihanet eden kişinin oğlu Ferman olduğunu daha önce öğrenmişti. Cezaevinden çıktıktan sonra ise herkesin karşı çıkmasına rağmen kafasındakini uygulamaya koyuyor.

Haşmet, sonunda oğul Ferman'ın boğularak öldürümesini emrediyor. Oğlu, haraya götürülerek boynuna kement atılarak boğuluyor. Bunu öğrenen Behsat ile halası Ömür ise büyük bir şok geçiriyor. 

Öte yandan, Akif ve Zeki ikili oynamaya devam ediyor. Akif bir yandan masanın etrafındakilerle anlaşırken öte yandan Zeki ile iş tutmaya devam ediyor.

EDHO son bölüm izleyenler Çakırbeyliler'in eline düşen Mesut'un, Hızır'a, "Anlaşabiliriz" şeklinde bir teklifte bulunduğunu ve nasıl cevap aldığını seyredecek.

Ancak Hızır Reis, "Benim vatan hainleriyle anlaşacağım tek bir şeyim var, o da kurşunum" diyerek Mesut'u ağzından öldürüyor.

EDHO 135. BÖLÜM İZLE - SON BÖLÜM

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128 Bölüm İzle

EDHO son bölüm izleyenler, Mesut'un en yakın adamı Akif'e yönelik suikast girişiminden sonra masanın en önemli iki isminin cezaevine atıldığını görecek. Hızır ve Haşmet, Mesut'un kumpasları sonucu cezaevine düşüyor. Onların cezaevine düşmeleriyle birlikte büyük bir savaş başlıyor. Zeki, ikisini de içeride öldürmek için adamlarını devreye sokar. Ancak ikisi de sırt sırta vererek, düşmanların üstesinden gelmeyi başarıyor. Öte yandan Alparslan da onları kurtarmak için dışarıda elinden geleni yapıyor. İlyas ise kendisine aşık olan Façalıların kızı Ömür ile uğraşmak zorunda kalıyor. Zeki, kendisine çalışan Ferman'ı Haşmet'e karşı kullanmaya devam ediyor. EDHO 134. Bölüm izleyenler yine aksiyon dolu sahnelerle keyifli vakit geçirecek.

EDHO 133. bölüm izleyenler, Çakırbeyliler ile Façalılar'ın ortak düşmanı haline gelen Zeki'nin yeni oyunlarına tanıklık edecek. Son bölümde Zeki, Haşmet'in yeğeni Yavuz'u kullanarak, kendisine kurulan pusudan kurtulmuştu. Ancak Çakırbeyliler, ikinci bir baskın düzenleyerek Zeki'nin yeğeni Yavuz'u alıyor. Yeğeni Yavuz'un alındığını öğrenen Zeki, bir kez daha Ferman'ı kullanmak için harekete geçmişti. Ferman'da gidip Yauz'u öldürmüştü. Çakırbeyliler, içlerindeki hainin kim olduunu öğrenmek için hala çaba gösteriyor. EDHO yeni bölümde ise masanın iki önemli tarafı olan Çakırbeyliler ile Façalılar, Ünal'a isyan bayrağı açıyor. Ünal çok zor durumda.

EDHO 133. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 129. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Bir önceki bölümde istihbaratçılar tarafından kaçırılarak Zeki'ye teslim edilen Hızır Reis'in akıbeti en çok merak edilen konuydu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. Bölüm izleyenler en çok da Hızır Reis'in nasıl kurtulacağını merak ediyordu. Bu sorunun cevabı EDHO son bölüm izleyenler tarafından iyi biliniyor. Hızır Reis, polis tarafından gözlatına alınacağını biliyordu. Ona göre iki ihtimal vardı. Ya Emniyet onu gözaltına alacak ya da istihbaratçılar. Hızır Reis, yeğeni Alparslan'a her ihtimale karşı bazı konularda tüyo vermişti. Emniyet'in onu alması halinde bilinmeyen bir şekilde Zeki'ye götürülüp verileceğini bildiği için, Alparslan"a "Böyle bir ihtimal halinde kuşları takip et" demişti. Alparslan da bu bu yöntemle Hızır Reis'in tutulduğu çiftliğin yerini öğreniyor. Çiftliğe düzenlenen operasyonla Hızır reis işkenceden kurtarılıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 128. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleyenler Hızır Reis ile Mesut'un arasındaki restleşmesinin sonucunu heyecanla seyredecek. Hızır Reis, Zeki ile bir olup Çakırbeyliler'e tuzak kuran Mesut'tan hesap sormaya kararlıdır. Otele konan bombanın da Mesut'un parmağıyla hazırlandığını bilen Hızır Reis, aynı yöntemle Mesut'tan intikam almaya karar verir. Ancak öncelikle Ünal beyle birlikte Mesut'a giderek Alparslan'ı geri vermesini isterler. Mesut ise Hızır Reis'e olumsuz cevap verir. Hızır yanında getirdiği bombaları Mesut'un makam odasının etrafına döşer. Çıkışta ise bütün bombaları patlatır. Mesut patlamadan ağır yaralı bir şekilde kurtulurken, Hızır Reis, adamlarına Alparslan'ı Zeki'nin elinden kurtarmaları talimatını verir. Hızır'ın adamları büyük bir çatışmadan sonra Zeki'nin elindeki Alparslan'ı kurtarmayı başarır. Akif ise Alparslan'ın kurtarılmasından Zeki'yi sorumlu tutarak, hesap soracağını söyler. Akif'in bir sonraki hamlesi ise Hızır reisi polis eliyle gözaltına aldıktan sonra Zeki'ye teslim etmek olacak.

Mesut'un yardımcısı Akif, Hızır Reis'i gözaltından alarak çetebaşı Zeki'ye teslim ediyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 125. BÖLÜM

Façalılar, Çakırbeyliler ile yaptıkları anlaşma üzerine piyasadaki bütün pis işlerini taşeronlara havale ediyor. İşlerin havale edildiği isimlerden biri de Nedim'dir. Hızır Reis, Façalıların adamlarından Nedim'in handaki yerini basıyor. Tek başına hana giren Hızır Reis, önüne çıkan bütün adamları tek tek vuruyor. Nedim'in bulunduğu odaya giren Hızır reis, Nedim'in birini aradığını görüyor. Kimi aradığını soran Hızır Reis, telefonu alarak kendi bakıyor. Nedim'in "Façalı Dayı" olarak rehberinde yer alan kişiyi aradığını görüyor. Tam o sırada Nedim'in adamlarından biri yaralı yattığı yerden kalkarak Hızır Reis'i vuracakken, Alparslan arkadan yetişerek silahlı adamı etkisiz hale getiriyor. Hızır Reis, de Nedim'in elini kolunu bağlatarak yanında götürüyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 124. BÖLÜM - SON BÖLÜM İZLE

İlyas ile Behsat'ın cezaevinde merak edilen durumları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde netleşti. Önceki bölümde Behsat İlyas'ın adamlarının yanına, İlyas ise Behsat'ın adamlarının yanına konmuştu. Her iki koğuşta da beklendiği gibi kimse rahat durmadı. İlyas'ın adamları Behsat'ı öldürmek için harekete geçerler. Behsat önce kendini savunmaya çalışır ancak dört kişiye karşı koymayınca imdada gardiyanlar yetişir.

İlyas'ın kaldığı koğuştada da durumlar farklı değil. Behsat'ın adamları İlyas'ı öldürmek için harekete geçerler. İlyas, yatak ranzasından kopardığı demirle kendini savunmaya çalışır. İki adamı yere seriyor ancak beş kişiyle baş etmesi mümkün olmuyor. Gardiyanların yetişmesiyle İlyas'ın hayatı kurtuluyor. İlyas, sürpriz bir kararla tahliye ediliyor. Dışarıda ise Hızır Reis'in yeniden devreye girmesiyle bazı şeyler değişmiş durumda.

İlyas'ın tahliyesinden sonra Behsat da tahliye oluyor. Behsat, neyin karşılığında dışarı çıkarıldığını merak ediyor ve bunu abisine sormaya karar veriyor. Behsat, Çakırbeyliler ile hesaplaşma umutlarıyla dışarı çıkıyor. Ancak Behsat'ın abisi tahliye kararıyla kendilerinin bir ilgisinin olmadığını belirterek, tahliye kararının başkaları tarafından verildiğini, işin altında da İlyas ile savaşı kızıştırmak olduğunu söyledi.

Behsat da İlyas da dışarı çıkar çıkmaz ilk iş olarak birbirlerine karşı harekete geçmek oluyor. İkisi de aynı gece hazırlıklara başlayarak, birbirleriyle yapacakları çetin savaşın sinyalini veriyor.

İlyas, Hızır Reis'in de bilgisi dahilinde Behsat'ın gittiği gece kulübüne baskın düzenliyor. İzzet Yıldızhan'ın sahneye çıktığı gece kulübünde eğlenmeye giden Behsat'ın etrafını saran İlyas ve adamları tam Behsat'ı öldürmek üzereyken, Behsat'ın kızkardeşi Ömür kendini araya atarak, İlyas'tan aman diledi. Bacısının yanında Behsat'ı öldürmemesini isteyen Ömür'ün bu isteğini yerine getiren İlyas, Behsat'ı vurmaktan vazgeçiyor. 

Ömür, Behsat'ı kurtardıktan sonra İlyas'ın mekanına giderek ona teşekkür ediyor, sonra da onu tanımak istediğini söylüyor. İlyas ise buna bir anlama veremiyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 123. BÖLÜM İZLE

ATV'nin sevilen yapımlarından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizise en son 25 Aralık 2018 Salı Saat 20.00'de seyirciyle buluşmuştu. Dizi ondan sonra bir daha yayınlanmamıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü 22 Ocak Salı günü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleyenler Çakırbeyli ailesinde hiyerarşinin yeniden düzenlendiğine şahit oldu. Aile reisi İlyas cezaevine girince yerine yeğeni Alparslan geçti. İlyas cezaevi kapısında saldırıya uğradı. Alparslan ise onun intikamını almak için planlar yapmaya başlıyor. İlyas'ı vuran kişinin Façalı Haşmet isminde hırsızlık çetelerinin başındaki bir isim olduğu öğreniliyor. Ancak bu isme ulaşmak çok zor. Bu nedenle Alparslan, Haşmet'in bir şekilde bir cenaze törenine katılmasını sağlayacak plan kuruyor. Bu şekilde Haşmet ortaya çıkıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 122. BÖLÜM İZLE

EDHO SON BÖLÜM NELER OLMUŞTU?

Önceki bölümde yeniden sahalara dönerek derin devletin adamlarından Tuncay'ı öldüren Hızır Reis, yeni bölümde yeniden sahnede.

Fragmanda Hızır Reis, en güvendiği adamlarından Tuncay'ı kaybeden İçişleri Bakanı Mesut ile restleşiyor.

Ardından İlyas tutuklanarak hapishaneye gönderiliyor. Yeni bölümün de yine heyecan ve aksiyon dolu geçmesi bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 121. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

EDHO 121. BÖLÜM FRAGMANI

Bir önceki bölümde İzzet'i paket şeklinde teslim alan Hızır'ın Tuncay ve Mesut'a karşı nasıl hamleler yapacağı ise yeni bölümde merak konusu. İlyas, eniştesinin ablasını aldatmasının cezasını, ailesine danışarak bir karara  bağlar. Hurşit ve Zafer'i affeden İlyas, Fidan'ın cezasını annesine bırakıyor. İlyas, Cemre'nin ülkeyi terk etmesini, Özgür'den ayrılmaya karar verdi.

İlyas, enişteye "Seni bir daha görmek istemiyoruz. Ailenin hiçbir ferdi çocukların dahil seni görmeyecek. Sen de onları" diyerek onu kovuyormuş gibi göründü. Ancak işin aslı ise infaz kararını verdi. Zafer, eniştenin kafasına sıkarak onu öldürdü. Cemre ile Özgür ise buna istemeden şahit oldu.

Hızır Reis ise, İzzet'i Çakırbeylilere teslim ettiği için artık onların içinde yer alan Fuat konusunda arkadaşlarından gelen baskılara direnmeye çalışıyor. Arkadaşlarının "Fuat'ı öldürmeliyiz" şeklindeki baskılarına direnmeye çalışıyor.

Alparslan, Cemre'nin aynı zamanda Tuncay ile gizli tanık pazarlığı yaptığını da öğrendi, onu yurt dışına gönderme kararını da bu nedenle aldı. Ancak Cemre, yurt dışına gitmek yerine Tuncay ile gizli tanık pazarlığını sürdürme kararı aldı. Alparslan da bu konuyu ağabeyi Hızır Reis'e anlattı. Birlikte Tuncay ve Cemre'nin buluştuğu otoparkta pusu atma kararı aldı.

Pusuya düşen Tuncay, Hızır Reis'e "işbirliği" teklifinde bulunur ancak Hızır Reis, "Bizim aldatma alışkanlığı olanlara verecek tek bir şeyimiz var" diyerek kafasına sıkıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 120. BÖLÜM FULL İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

GECEYE DAMGASINI VURDU - HIZIR REİS'İN TUNCAY'I VURDUĞU SAHNE

Alparslan ise Özlem'i ağabeyinin elinden kurtardıktan sonra ağabeyi Cengiz'in Tuncay ile kurduğu pusuyu Meltem'in de yardımıyla başarıyla atlatıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 120. BÖLÜM İZLE - EDHO SON BÖLÜM

EDHO 119. BÖLÜM'DE NELER OLDU?

İzzet, Hızır'a karşı kurguladığı planlarını Tuncay üzerinden kumpas hazırlamıştı. Fuat'ın üzerinden Hızır'a yanlış bilgiler aktaran İzzet, asıl planlarını sakladığını düşünüyordu. Ancak Hızır, İzzet'in İlyas'a pusu kuracağını, öldürmeye çalışacağını, kendisinin de Tuncay'a saldırmasını bekleyeceğini biliyordu. İzzet'in bütün planlarının farkında olan Hızır da boş durmadı tabi, İzzet'in hamlelerine karşı kendi planlarını devreye soktu. Böylece İlyas'ı öldürdüğünü düşünen Tuncay eli boş bir şekilde dönmek zorunda kalıyor, ancak eli boş döndüğünü bilmiyor.

Tuncay, Çakırbeylilerden bilgi sızdırmak için Cengiz'i kullanmaya karar veriyor. Kardeşi Özlem üzerinden Alparslan ve Alparslan'ın yanındaki Meltem hakkında bilgi toplaması için Cengiz'i ayarlayan Tuncay bu konuda başarılı olacak mı belli değil.

Devletin kurumunda çalışan Tuncay'ın İzzet ile işbirliği yaparak Çakırbeylilere karşı kurulan kumpaslarda yer alması, İçişleri Bakanı Mesut'tan Çakırbeylileri bitirmesini istemesi ve İzzet'in Mesut ile olan ilişkisi geçen bölüme damgasını vurmuştu.

İzzet, Tuncay'ın İlyas'ı öldürdüğünü düşünerek gitme kararı alır. Ancak hesaba katmadığı şey ise Hızır Reis'in planları oldu. İzzet'in, Sabri de dahil en yakınlarındaki adamlar bir bir satın alınıyor. İzzet tek başına ortada kalıyor. Hızır, İzzet'i paket gibi teslim alıyor.

Sokaklardaki torbacı, hap ve uyuşturucu satıcılarına operasyon düzenleyen Tekin, birçok adreste torbacıları yerle bir ediyor.

Her bölümü aksiyon ve heyecan dolu olan EDHO 119. Bölüm'de İlyas, eniştesinin yaptığı hataları öğreniyor. Öte yandan Hızır, Tuncay tarafından kaçırlıyor.

Öte yandan Hızır bunun bedelini Sultan'a ağır bir şekilde ödetiyor.

İlyas'ın ablasını aldatan enişte ölümden dönüyor.

İlyas, kendisine kurulan kumpasa karşı kumpas kuruyor. Kumpas kuranlar İlyas'ı öldürdüklerini düşünerek olay yerinden ayrılıyor.

Hızır, İçişleri Bakanı ile tanışıyor. İçişleri Bakanı Mesut, Hızır ve arkadaşlarına sokaklarda isedikleri gibi hareket edemeyeceklerini belirterek tehditlerde bulunuyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 119. BÖLÜM FULL İZLE - EDHO 119

EDHO 120. BÖLÜM FRAGMANI

Boran da ibret-i alem için sokakları savaş alanına çevirir.

İzzet'in ise artık sabrı kalmamıştır. En büyük olma yolunda, devlet içindeki hainleri arkasına alarak Hızır ve İlyas'tan bir an önce kurtulmanın planlarını yapar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 118. BÖLÜM FULL HD İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. Bölüm 4 Aralık 2018 Salı günü saat 20.00'da ATV ekranlarında sevenleriyle buluştu.

Alparslan'ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay'ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir. Yenilgiye uğratılan Tuncay'ın üstlerine vermesi gereken bir hesap vardır. Ünal Kaplan, yaşatılan bu mağlubiyetin faturasının Hızır'a kesileceğinin farkındadır. İntikam peşinde koşan düşmanlar ise sadece Hızır'la yetinmeyecek, beraberinde Alparslan'ı da alacaklardır. 

Geçen bölümde hain olduğu ortaya çıkan Ateş dün akşamki bölümde ele geçiriliyor. Ateş'i ele geçiren Çakırbeyliler, kendilerine yapılan büyük ihanetin bedelini tek kurşunla ödetmek istemediler. Çakırbeyliler, Ateş ile önce yüzleşmek istediler. Daha sonra da onu öldürmek. Ancak hiçbir şey planladıkları gibi gitmedi. Davut'un ölümünden sonra göreve gelen Tuncay, düzenlediği baskınla haini Çakırbeylilerin elinden kurtardı. Çakırbeylilerin elinden kurtulan Ateş, yaşamak için itirafçı olmaya karar verdi. Çakırbeyliler ise konuşursa neler olabileceğini bildikleri Ateş'i bir an önce ortadan kaldırmanın yolunu aradılar. Ateş'i bulup öldürmezlerse çoğunun hayatı cezaevinde geçecektir.

Alparslan'ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay'ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir. Yenilgiye uğratılan Tuncay'ın üstlerine vermesi gereken bir hesap vardır. Ünal Kaplan, yaşatılan bu mağlubiyetin faturasının Hızır'a kesileceğinin farkındadır. İntikam peşinde koşan düşmanlar ise sadece Hızır'la yetinmeyecek, beraberinde Alparslan'ı da alacaklardır. Çakırbeylilerin diğer bir mağduru İzzet'in önceliği de Alparslan'dan başka kimsenin bilmediği gizli depolardır. O depolara ulaşmak için ağabeyi ve yeğenine işkence edileceğini tahmin eden İlyas'ın elini çabuk tutması gerekmektedir.

EDHO 117. BÖLÜM  FULL HD

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 116. Bölüm 'de neler yaşandı? 

Özellikle hainin kim olduğunun ortaya çıkması ise dizideki gerilimi daha da arttırdı. Uzun araştırmalar sonucunda hainin Ateş olduğu ortaya çıkıyor. Ancak Ateş'in bunu fark etmesi çok uzun sürmüyor. 

Alparslan, içlerindeki hainin Ateş olduğunu öğrenmiştir. Alparslan, içlerindeki hainin Ateş olduğunu herkesten önce öğrenmiştir. İlyas ise bu gerçeği bilmediğinden telafisi imkansız bir hatanın eşiğindedir. İhanetin en büyüğünü yaşayan Tipi, dostunun elinden ölümünü beklerken diğer tarafta ablası Emine'nin de canı tehlikededir. Yaşadığı acıların sorumlusunun Ateş olduğunu öğrenen Emine'nin, bu gerçekle yüzleşmesi kolay olmaz. İsminin açığa çıktığını öğrenen Ateş ise yarım kalan işlerini tamamladıktan sonra ortadan kaybolmayı planlamaktadır.

İlyas, Tipi'ye yaptıklarından ötürü daha da öfkeli biçimde Ateş'i yakalamakla ilgilenirken Hızır da eli kolu bağlı oturamaz. Her ne kadar işlerini İlyas'a devretmiş olsa da Ateş yerine Tipi'nin hedef gösterilmiş olmasına kayıtsız kalamayacaktır.

Herkesin tek bir amaç etrafında birleşmesi de Alparslan ve İlyas'ın tekrar birlikte hareket etmesine vesile olacaktır.

EDHO 116. BÖLÜM FULL HD

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ EDHO DİZİSİNİN KÜNYESİ

Dizinin Yayınlandığı kanal: Atv

Dizinin yayınlandığı gün ve saat: Her Salı 20.00

Dizinin başrol oyuncusu: Oktay Kaynarca

EDHO dizisinin konusu nedir: Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca) ve ailesinin hikayesinin anlatıldığı dizide, yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder, güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.

Çakırbeyli, kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir…

Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır…

Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür…

Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir…


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×