Erkenci Kuş 23. Bölüm full izle - Son Bölüm Tek Parça

Erkenci Kuş 23. Bölümü 8 Aralık 2018 Cumartesi akşamı saat 20.00'da Star TV'de ekranlara geldi. Aylin'in entrikalarına rağmen Sanem ile Can'ın arasındaki yakınlık onların istediği bir seyir alıyor.

Erkenci Kuş 23. Bölüm full izle - Son Bölüm Tek Parça
09 Aralık 2018 Pazar 18:14

Sanem, şirketinin yeni kampanya tanıtım toplantısında sunum yaparken büyük bir şok yaşar. Sunum sırasında bilgisayarında günlerdir hazırladığı sunum dosyalarının olmadığını fark eder ancak artık çok geç. Çünkü bütün misafirler sahne önünde pür dikkat onu dinliyor. Sanem, Can'ın da desteğiyle bu skandalı büyük bir profesyonellikle atlatmayı başarır. Sunum dosyasının kaybolmasında ise Aylin'in tuzaklarından birinin etkili olduğu biliniyor.

Star TV'nin sevilen dizilerinden bir başkası olan Erkenci Kuş 23. Bölüm 8 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 20.00'da sevenleriyle buluştu. Dizinin son bölümü de sevenlerini ekran başına kilitledi.

Erkenci Kuş dizisinin 23. Bölümü'nde neler yaşanacağı merak ediliyor. Dizide, Can’la tekrar sevgili olan Sanem ilişkilerini gizli tutma kararı alır. Sanem'in amacı önce ailesine bir şekilde anlatmak. Ancak bütün gizliliğe rağmen bir yandan mahallede, bir yandan da iş yerinde dedikodular alır başını gider.

Sanem ailesine yalan söylemek zorunda kalır. 

Aylin ise Sanem'e karşı türlü planlarına devam etmektedir.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM CANLI İZLE - 23. BÖLÜM TEK PARÇA

Erkenci Kuş, Star TV'nin diğer dizileri gibi reyting sıralamalarında ilk sıralarda yer alıyor.

ERKENCİ KUŞ 24. BÖLÜM ÖN İZLEME

ERKENCİ KUŞ 22. BÖLÜM'DE NELER OLDU?

Erkenci Kuş 22. bölüm yayınlandı. Erkenci Kuş son bölümde neler yaşandı? Ceyda ve Can bir araya geliyor Sanem ise onları yalnız bırakmamak için elinden geleni yapıyor. Aylin ise lansman gecesini bozmak için elinden geleni yapacak. Sanem bu sefer amacına ulaşabilecek mi? Bu arada lansman için tüm hazırlıklar tamamdır. Başarılı geçecek olan lansman gecesini bozmak için Aylin yine iş başındadır. Ama bu sefer sonuç hiç de istediği gibi olmaz. 

Ajansta kampanya için bütün hazırlıklar hızla devam etmektedir. Sanem'in ilkokul arkadaşı Sinan da çekimlerde modellik yapacak. Bu Can'ın pek hoşuna gitmeyecek. Kampanya detaylarının nasıl çalındığı ortaya çıkıyor. Kar küresine gizlenen kamera ortaya çıkacak fakat kar küresi kayıptır. Sanem olayların peşinden gider. Can'ın tüm bunlar karşısında nasıl davranacağı merak konusu.

Yapım: Gold Film
Yapımcı: Farut Turgut
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senarist: Aslı Zengin - Banu Zengin Tak

ERKENCİ KUŞ OYUNCULARI

Merakla beklenen Erkenci Kuş’un oyuncu kadrosunda başrollerin yanı sıra Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Mehmet Cihan Ercan, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Zeynep Kızıltan, Sibel Şişman da bulunuyor. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı dizinin senaristi ise Ayşe Kutlu.

CAN YAMAN KİMDİR?

Can Yaman, 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Yugoslav kökenli olan Yaman, ilk ve orta okulu Bilfen Koleji'nde, liseyi ise İtalya Lisesi'nde okudu. Okul hayatı başarılarla dolu olan Can Yaman, liseyi birincilikle bitirdi. Öğrenci değişim programı kapsamında Amerika’ya giden Yaman, burslu olarak okuduğu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldu.

6 ay boyunca avukatlık yapan ve iki dil bilen Can, hobi olarak oyunculuk dersleri aldı. İlk dizisi Gönül İşleri'nde Bedir karakterini canlandırdı. Sinem Kobal’ın hayat verdiği Sevda ile yaşadığı gelgitli aşk dikkatleri çekti. Genç oyuncu, ikinci dizisi olan ‘İnadına Aşk’ta Yalın Aras rolü ile hayran kitlesini genişletti.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Demet Özdemir 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli'n de dünyaya gelmiştir. Bir ablası ve bir abisi olmak üzere toplam da üç kardeştirler. Demet Özdemir 8 yaşındayken annesi ve babası ayrıldı. Böylece annesiyle beraber İstanbul'a kalıcı olarak yerleşti. Lise eğitimini Akşam lisesinde tamamladıktan sonra Şahika Tekand'dan dans tiyatro kursu aldı. Demet Özdemir'in boyu 1.70 cm'dir.

İş hayatına ilk olarak ses sanatçısı Bengü'nün dansçı kızlarından biri olarak başladı. Esnek hareketleri ile dikkatleri üzerine çekti ve kısa sürede Efes kızlarından biri olmayı başardı. 2009'da şarkıcı Mustafa Sandal'ın ”Ateş Et” klibinde dansçı kız olarak yer aldı.

Demet Özdemir 2012 yılında oynadığı Pegasus reklam filmi ile ekranların tanınan yüzü olma şansını elde etti. Dizi kariyerine 2013 yılında ”Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide Aylin karakterini oynayarak başladı. Ardından Kıvanç Tatlıtuğ'un başrol oynadığı ”Kurt Seyit ve Şura” dizisinde Alya karakterini canlandırdı. Ünlü şarkıcı son olarak 2015 yılında gösterime giren ”Tut Sözünü” filminde rol aldı.

ROL ALDIĞI YAPIMLAR

2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim

2014 yılında Kurt Seyit ve Şura

2014 yılında Kaçak Gelinler

2015 yılında Tut Sözünü

2015 yılında Çilek Kokusu

ozlem-tokaslan-instagram

ÖZLEM TOKASLAN KİMDİR?

1973'te İzmir'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir ‘de tamamladı. 1997 yılında ”Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Oyunculuğu Anasanat Dalı”ndan mezun oldu.”İnek”, ”Macbeth” ve ”Cengiz Han'ın Bisiklet”okulda rol aldığı oyunlardır. 1997-1998 tiyatro sezonunda, yeni kurulan Van Devlet Tiyatrosu'nda ”sözleşmeli sanatçı” olarak çalışmaya başladı. Bir yıl sonra ”stajyer sanatçı”,ondan bir yıl sonra da ”kadrolu sanatçı” olarak profesyonel tiyatro hayatına ilk adımını attı.

1998-1999 sezonunda oyuncu Süleyman Atanısev ile birlikte tiyatroya gönül vermiş Van'lı gençlerden oluşan ”Van Bölge Tiyatrosu” adında bir özel tiyatronun kuruluş, eğitim ve repertuar çalışmalarını yürüttü. 1999-2000 sezonunda ilk yönettiği çocuk oyunu olan ”Masallarla Yeniden”in afiş tasarımını ilköğretim okulları düzeyindeki çocuklarla birlikte gerçekleştirmek için bir resim ve oyun afişi yarışması organize etti. Birincilik ödülü alan çalışma ”Masallarla Yeniden” adlı oyunun afiş tasarımında değerlendirilirken, yarışmaya katıla tüm eserler oyun oynandığı müddetçe Van Devlet Tiyatrosu fuayesinde sergilendi.

Aynı sezon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından kurulan Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Eğitim Birimi'nin Van sorumlusu olarak görevlendirildi. Hemen ardından sahne amiri Murat Tangal'ın kaleme aldığı projeyi hayata geçirerek, Van'da ilk kez ”HER OKUL BİR TİYATRO” sloganıyla ” 1. Akdamar Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Şenliği”nin organizasyonunu gerçekleştirdi. Doğu Anadolu'daki çocuk ve Gençlik Tiyatrosu hareketinin başlamasına neden olan bu şenliğin gelenekselleşmesi için gereken alt yapıyı oluşturmak amacıyla; öğretmenlerin drama eğitimi almasını, her okulun bir tiyatro arşivi oluşturmasını sağlayacak kapsamlı ve sistematik çalışmaların programlama ve yürütmesini organize etti.

Yine aynı sezon Yüzüncü Yıl Üniversitesi bünyesinde bir üniversite tiyatro topluluğu kurulması için girişimlerde bulundu. Kuruluş ve eğitim çalışmalarını yürüttü. 2000-2001 sezonunda Van Devlet Tiyatrosu repertuar kurulunun başkanlığını yaptı. 2001-2002 sezonunda Van Devlet Tiyatrosu Müdürlüğünce çocuklara ve gençlere yönelik açtığı ”Tiyatro Kulübü”nün kuruluş çalışmalarında görevlendirildi. Tiyatro Kulübü bünyesinde açılan kursların eğitim koordinatörlüğünü ve danışmanlığını yaptı.

Kuruluşunda çalıştığı Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tiyatro Topluluğu'nun danışmanlığını ve eğitmenliğini yaptı. 2003-2004sezonunda Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Türkçe Öğretmenliği Bölümü'nde misafir öğretim görevlisi olarak ”Tiyatro ve Canlandırma” adlı derslere girdi. Van'da büyük çabalarla gelenekselleşen ”Akdamar Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Şenliği”nin danışmanlığını yaptı.

2004-2005 sezonunda Van'da son olarak çocuklara veda ettiği ”Güle Güle Arkadaşım”adlı çocuk oyununu yönetti. 2005-2006 sezonunda Ankara Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Aynı sezon yazarı tarafından kendisine ithaf edilmiş olan ”Sevgili Hayat” adlı oyunla Ankara seyircisine “merhaba” dedi.

2011-2012 tiyatro sezonunda gerçekleşen van depreminin ardından 11. akdamar çocuk ve gençlik tiyatroları şenliğini'nin proje tasarım ve genel koordinatörlüğünü yaptı. Deprem sonrası gerçekleşen bu şenliğin tüm üretim süreçlerini konu alan “bir yokmuş bir varmış” adlı belgeselin proje tasarım ve yapımcılığını gerçekleştirdi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×