Bizim Hikaye son bölüm full izle - 49. bölüm tek parça

Bizim Hikaye son bölüm tek parça.... Bizim Hikaye çocuklarını terk etmiş hayırsız bir anne ve çocuklarının başında ama alkolik olan hayırsız bir babanın 6 evladının hayata tutunma ve dik durma mücadelesini anlatan duygu yüklü bir aile dizisi. Kardeşlerinin sorumluluğunu sırtına yüklenen Filiz'in hayatını ve aşkını konu alan dizi 6 çocuğun hayata nasıl tutunduğunu anlatıyor.

Bizim Hikaye son bölüm full izle - 49. bölüm tek parça
11 Aralık 2018 Salı 06:28

Bizim Hikaye son bölüm full izle... Yoksul bir semt ve bu semtte yaşayan 6 kardeşin hazinli hikayesi... Başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz'in rol aldığı Bizim Hikaye hayırsız bir anne ve hayırsız bir babanın 6 çocuğunun hayata sıkı sıkıya tutunduğunu anlatıyor. Büyük ablala Filiz'in (Hazal Kaya) kardeşlerine sahip çıkışı hayata küsmeyişi ve onları kanat gerişi duygu yüklü bir şekilde izleyici ile buluşuyor. Filiz'in dert ortağı Tülay Filiz'in sıkılıp bunaldığında sevindiğinde her zaman yanındadır. Daha sonra Filiz'in hayatına Barış (Burak Deniz) girecektir. Genç kızın kapısını çalan aşk karşısında Filiz bu durumdan kendini kurtarmaya çalışır, sorumlulukları bir aşka yelken açmasından daha önemlidir. Diğer taraftan polis memuru olan Cengiz gizliden gizliye Filiz'e aşk beslemektedir. Barış'ın gizli hayatı ve polis memurunun Filiz'e aşkı bu aileyi olaylar eşiğine sürükleyecektir.

Bizim Hikaye son bölüm full izle

Bizim Hikaye 50. Bölüm Fragman

Bizim Hikaye Son Bölümde Neler Yaşandı

Filiz ve Barış birbirlerine olan aşkını yaşamak istedikleri anda sanki tüm dünya üstlerine gelir. Kardeşlerinin mutluluğunu düşünene Filiz birtaraftan biriken borçlarla mücadele etmektedir. Ancak tüm sorunlarına rağmen birbirlerinden vazgeçmemeye kararlıdırlar. Barış'ın söylediği yalanların sonu gelmesini isteyen Filiz bunun için Barış'tan söz alır. Aşklarına sahip çıkan iki genci Filiz'in kardeşlerinin ölüm kalım savaşı vermesi nasıl etkileyecektir. İzleyip göreceğiz.

Bizim Hikaye Dizinin Künyesi

Bizim Hikaye dizisinin yapımı: MEDYAPIM
Bizim Hikaye Dizisi Senaristleri: EBRU KOCAOĞLU - VERDA PARS
Bizim Hikaye Yönetmeni kim : KORAY KERİMOĞLU
Uygulayıcı Yapımcı : DİRENÇ AKSOY SİDAR

Bizim Hikaye Oyuncu Kadrosu

Boşrol Oyuncuları : Filiz (Hazal Kaya), Barış (Burak Deniz)

Diğer Oyuncular : 

Fikri (Reha Özcan)

Tülay (Nesrin Cavadzade)

Rahmet (Yağız Can Konyalı)

Hikmet (Nejat Uygur)

Kiraz (Zeynep Selimoğlu)

Fikret (Alp Akar)

İsmet (Ömer Sevgi)

Tufan (Mehmet Korhan Fırat)

Çiçek Durmaz (Sahra Şaş)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×