Bizim Hikaye 57. Bölüm Full Hd İzle - Son Bölüm Tek Parça

Bizim Hikaye 57. Bölüm 14 Şubat 2019 Perşembe günü izleyicilerin karşısına çıktı. Bizim Hikaye izleyicilerinin merakla beklediği 57. bölüm yayınlandı. Bizim hikaye izleyicileri Nihal'in amacına ulaşıp ulaşmayacağını merak ediyor.

Bizim Hikaye 57. Bölüm Full Hd İzle - Son Bölüm Tek Parça
15 Şubat 2019 Cuma 02:00

Bizim Hikaye 57. Bölüm 14 Şubat 2019 Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Bizim Hikaye'de bu hafta sevgililer günü heyecanı vardır. Tüm çiftler birbirine süprizler hazırlamaktadır. Öte taraftan mahalledeki lokantayı işletmeye kara veren Elibollar'ı yine süpriz gelişmeler beklemektedir. Bizim Hikaye izleyicilerini keyifli ve eğlenceli dakikalar bekliyor.

BİZİM HİKAYE 57. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM

BİZİM HİKAYE 56. BÖLÜM FULL HD İZLE

Bizim Hikeye son bölüm izleyenler Nihal'in tüm uğraşlarına rağmen Savaş'ın yaşadığını bir türlü ortaya çıkaramadığını gördü. Bakalım bu haftta Elibolları neler bekliyor. Barış Nihal'e karşı Merve'den yardım almaya devam eder. Nihal'i Barış'ın öldüğüne inandıran Merve yardım etmeye devam edecektir. 

Filiz ise Barış'ın ondan birşeyler gizlediğini fark eder. Diğer taraftan ev sahibi Filiz'in evi boşaltmasını ister. Herşey üst üste geliyor. Bakalım Elibollar bu durumda ne yapacaklar. 

BİZİM HİKAYE 55. BÖLÜM FULL HD CANLI İZLE

Sigortacının Filiz'e attığı mesaj ile alevlenen Barış otele gider ancak Filiz onu sakinleştirir ve neler döndüğünü anlamaya çalışır. Filiz ve Barış Nihal'in ortaya çıkardığı Kerem gibi bir bela ile uğraşırken diğer taraftan tüm Elibollar Hikmet'i aramaya devam eder.

Nihal Barış'ı ikna ettiğini düşünsede Barış Kerem'i Filiz'den uzaklaştırmak için plan yapar. Kerem'i ıssız bir yerde kıstıran Barış Kerem'e unutamayacağı bir ders verir.

Diğer taraftan Merve belasından kurtulmak isteyen Filiz ve Barış DNA testi yaptırmaya karar verirler.

Merve'yi Nihal'in yanına casus olarak gönderen Barış neler olup bittiğini öğrenmek ister. Nihal Merve'nin verdiği akılla Barış'ın mezarını gizlice açmaya karar verir. Bakalım mezar açma olayı nihal'in başına ne gibi işler açacak.

BİZİM HİKAYE 54. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Bizim Hikaye 54. Bölüm 24 Ocak 2019 Perşembe günü saat 20.00'de izleyicileri ile buluşuyor. Bizim Hikaye 54. Bölüm izleyicilerin Savaş'ın öldüğü oyununun daha ne kadar süreceği konusunda bilgi sahibi edecek. Çünkü, Nihal'in Savaş'ın ölmediğine dair şüpheleri gittikçe artmaktadır ve bunu ortaya çıkarmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Bu arada Savaş'ın kızkardeşi de Savaş'a sıkıntı çıkarmaya başlar. Bizim Hikaye son bölüm izleyenler Nihal'in kazanıp kazanamayacağını merakla bekliyor.

Diğer taraftan Filiz'in yeni işinde Filiz'den hoşlandığı her halinden belli olan bir adam Barış'ı çıldırtmaktadır ve Barış bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Ancak nasıl bir oyuna geldiklerinden haberi olmayan Barış ve Filiz'in ne yapacağı merak ediliyor.

BİZİM HİKAYE 53. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM İZLE

FOX TV'nin sevilen dizilerinden biri olan Bizim Hikaye 53. Bölüm 27 Aralık 2018 Perşembe saat 20.00'da hayranlarıyla buluştu. Bizim Hikaye dizisi, yoksul bir semt ve bu semtte yaşayan 6 kardeşin hazinli hikayesini anlatıyor. Başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz'in rol aldığı Bizim Hikaye hayırsız bir anne ve hayırsız bir babanın 6 çocuğunun hayata sıkı sıkıya tutunduğunu anlatıyor. Büyük ablaları Filiz'in (Hazal Kaya) kardeşlerine sahip çıkışı hayata küsmeyişi ve onları kanat gerişi duygu yüklü bir şekilde izleyici ile buluşuyor. Filiz'in dert ortağı Tülay Filiz'in sıkılıp bunaldığında sevindiğinde her zaman yanındadır. Daha sonra Filiz'in hayatına Barış (Burak Deniz) girecektir. Genç kızın kapısını çalan aşk karşısında Filiz bu durumdan kendini kurtarmaya çalışır, sorumlulukları bir aşka yelken açmasından daha önemlidir. Diğer taraftan polis memuru olan Cengiz gizliden gizliye Filiz'e aşk beslemektedir. Barış'ın gizli hayatı ve polis memurunun Filiz'e aşkı bu aileyi olaylar eşiğine sürükleyecektir. Hikmet benimle olmazsa bende bebeği istemem diyen Zeynep'e bebeğini Tülay'a vermesi teklif edilecek. Zeynep Tülay'a bebeğini verecek mi. Elibolları ne bekliyor? Barış'ın virajı sert bir şekilde alıp kontrolünü kaybetmesi sonucu yaşamını yitirdiği haberi Nihal'e söylenir. Ancak gerçek öyle değildir. Filiz yeni işe başlar, Barış ise bu durumdan rahatsızdır. Sırf kendi inadına işe girdiğini düşünür. Filiz'in butik otelde çalışmaya başladığını öğrenen Barış çılgına döner. Diğer taraftan Filiz yeni işinde kalıcı olabilmek için elinden geleni yapar. Rahmet'in yardımı ile ilk gününü başarılı geçiren Filiz sonunda işi kapar. Öte taraftan Tülay Almanya'ya gitmeye karar verirler. Zeynep'i de yanlarına alacaklardır.  Beybaba ise sürekli Barış'tan evini istemektedir. Elibollarda eğlence devam ediyor. Sonunda Barış ve Filiz evlerine dönerler. Almanya gitme hazırlığında olan Tufan kahveyi Çiçeğ'e devreder.

BİZİM HİKAYE 52. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

BİZİM HİKAYE 51. BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI?

Barış Nihal'den kurtulmaya çalışırken Filiz ve ailesinin başını belaya sokar. Nihal Barış'ın çocuğunu geri getirmesi için Filiz ve ailesini içeri almaya çalışır. Filiz Barışı Savaş'ı getirmek konusunda ikna edemez. Nihal yasa dışı bir iş yaptığı için Filiz ve ailesini serbest bırakmak zorunda kalır. 

BİZİM HİKAYE 49. BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI?

Filiz ve Barış birbirlerine olan aşkını yaşamak istedikleri anda sanki tüm dünya üstlerine gelir. Kardeşlerinin mutluluğunu düşünene Filiz birtaraftan biriken borçlarla mücadele etmektedir. Ancak tüm sorunlarına rağmen birbirlerinden vazgeçmemeye kararlıdırlar. Barış'ın söylediği yalanların sonu gelmesini isteyen Filiz bunun için Barış'tan söz alır. Aşklarına sahip çıkan iki genci Filiz'in kardeşlerinin ölüm kalım savaşı vermesi nasıl etkileyecektir. İzleyip göreceğiz.

BİZİM HİKAYE DİZİSİNİN KÜNYESİ

Bizim Hikaye dizisinin yapımı: MEDYAPIM
Bizim Hikaye Dizisi Senaristleri: EBRU KOCAOĞLU - VERDA PARS
Bizim Hikaye Yönetmeni kim : KORAY KERİMOĞLU
Uygulayıcı Yapımcı : DİRENÇ AKSOY SİDAR

Boşrol Oyuncuları : Filiz (Hazal Kaya), Barış (Burak Deniz)

Diğer Oyuncular : 

Fikri (Reha Özcan)

Tülay (Nesrin Cavadzade)

Rahmet (Yağız Can Konyalı)

Hikmet (Nejat Uygur)

Kiraz (Zeynep Selimoğlu)

Fikret (Alp Akar)

İsmet (Ömer Sevgi)

Tufan (Mehmet Korhan Fırat)

Çiçek Durmaz (Sahra Şaş)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×