Bir Aile Hikayesi 2. Bölüm İzle Full HD - Son Bölüm Tek Parça

Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başladı. Her Cumartesi günü saat 20:00'de ekranlara gelen dizi ilk bölümden izlenme rekorları kırdı. Doğum günlerinde başka başka sıkıntılar içinde olan 4 orta yaş gencin hikayesini soluksuz izleyeceğiniz bir dizi. Bir aile hikayesi izlemek isteyenler için ikinci bölümü

Bir Aile Hikayesi 2. Bölüm İzle Full HD - Son Bölüm Tek Parça
17 Mart 2019 Pazar 18:40

Bir Aile Hikayesi son bölüm izleyici için 17 Mart Cumartesi günü saat 20:00'de ekranlara geldi. Cem Reyhan'ı cami avlusuna bırakılan bebeği ölen bebeklerinin yerine evlat edinmek konusunda ikna eder. Üçüzlerden birini kaybetmenin üzüntüsü içinde olan Reyhan bu yavruya kıyamaz. Berk, Beste ve Behzat'ı alıp evlerine dönecekleri sırada bebeği camiye bırakıp giden babası kapıda Reyhan'a bebeğin adını sorar. Reyhan bebeğin adının Behzat olduğunu söyler. Dizi bir geçmiş zamandan birde üçüzlerin yeni yaşamından kesitler sunarak devam ediyor.

Bir Aile Hikayesi son bölümde Mahur yıllar sonra biyolojik babasını evine getirmesi geçmişinde uyuşturucu kullanmasından dolayı eşini rahatsız eder. Mahur ise onu hastalığından dolayı başka doktorlarada göstermek ister. Babasını birkaç gün kalmak üzere ikna eder. Ancak haftasonu kahvaltısı için annesinin sürpriz ziyareti Mahur'u zor duruma sokar. Ardından kardeşlerinin de gelmesi Mahur'u zor durumda bırakır. Annesine biyolojik babasını bulduğunu nasıl söyleyeceğini bilemez. ancak söylemek zorundadır. Reyhan Mahur'un babası ile yıllar sonra ikinci kez karşılaşmıştır. Yıllar önce çocuğunun karşısına çıkmayacağına söz veren adam yıllar sonra karşısındadır. Reyhan neden Mahur'un karşısına çıktığını sorar oda hiç bir suçu olmadığını oğlunun onu bulduğunu söyler. Zaten hastayım ben öleceğim der. 

Diğer taraftan Reyhan ve Cem üç çocukla evde uğraşmaktadır. Cem çocukları kontrole gitiği sırada Reyhan hastanede karşısına çıkan adamın cebinden düşürdüğü karttaki adrese gider. Bebeğin ailesini bulup konuşmak ister birgün bebeği alacaklar korkusu ile bir türlü balanamdığını anlatır. Bebeğin annesinin doğumda öldüğünü öğrenen Reyhan bebeğine artık bağlanacak ve adını Mahur olarak değiştirecektir. 

Berk ve Beste yeğenlerinin dedesinin geleceğini söylemesi üzerine büyük bir huzursuzlukla hemen sofradan kalkıp giderler çocukların dedesi ile karşılaşmak istememektedirler izleyici babaları ile aralarında sorun mu var diye düşündüğü sırada Mahur'un evine gelen dede beklenen kişi değildir. Bir Aile Hikayesi izleyicisini bir sürpriz beklemektedir.

Bir Aile Hikayesi 2. Bölüm İzle Full HD - Son Bölüm Tek Parça

Bir Aile Hikayesi 1. Bölüm Full HD İzle

Mahir yıllar sonra 35 yaş doğum gününde biyolojik babasını bulur. Babasına ulaşan Mahir onu evine götürüp ailesi ile taıştırır. Daha ilk günden Mahir'in çocuklarının sevgisini kazanan Mahir'in biyolojik babası bu ilişkinin uzun süreli olmasını istemez. Mahir çocuklarla haftada bir de olsa görüşmesini ister ancak babası ölmek üzere olduğunu söyler.

Öte taraftan Beste 35 yaş doğum gününde artık hayatını değiştirmek istemektedir. 

Berk ise 35 yaş doğum gününde daha iyi olmak isterken yaptığı bir yanlışla dönüm noktası yaşamaktadır. Gofret reklamlarında oynayan Berk yakışıklıdır ve parası vardır ancak tanınmış bir yüz olmak ama adının biliniyor olmaması onu üzer. Daha tanınmış olmak ister. Bunun için düştüğü yanlıştan nasıl kurtulacak Bir Aile Hikayesi izleyicisi merak ediyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×