Benim Tatlı Yalanım 6. Bölüm full CANLI izle - Son Bölüm Tek Parça

Benim Tatlı Yalanım 6. Bölüm 18 Temmuz 2019 Perşembe akşamı seyircinin karşısına çıkıyor. Benim Tatlı Yalanım son bölüm izleyenler Suna ve Nejat'ın çıktıkları ilk tatillerinde yaşadıklarına tanıklık edecekler. Romantik geçmesi beklenen tatilde ikili arasında yaşanacaklar seyirci tarafından merakla bekleniyor.

Benim Tatlı Yalanım 6. Bölüm full CANLI izle - Son Bölüm Tek Parça
18 Temmuz 2019 Perşembe 20:00

Benim Tatlı Yalanım 6. Bölüm 18 Temmuz 2019 Perşembe akşamı bir kez daha hayranlarının karşısına çıkıyor. Benim Tatlı Yalanım son bölüm izleyenler, Suna ve Nejat ikilisinin yeni bir maceraya atıldığını ve bu macerada neler yaşanacağını seyredecekler. Kayra’nın takviminde annesiyle geçireceği günler hızla azalırken, Nejat bir sürpriz yapmaya karar verir. Kayra, anne ve babasıyla ilk tatilline çıkacaktır. Çok heyecanlı başlayan tatilleri Nejat’ın peşini bırakmayan iş telefonları yüzünden sık sık bölününce, Suna olaya el koyar. Tatilde oldukları süre boyunca her ikisi de telefonlarını kapatır ve İstanbul’da olanlardan uzaklaşırlar. Bu sırada Nejat’ın yılın iş insanı olarak kapağında olacağı dergi basılmak üzeredir ve kapakta Suna da vardır.

BENİM TATLI YALANIM 6. BÖLÜM CANLI İZLE

Şevket'in onay vermesinden sonra, Suna ve Nejat'ın ilişkisi artık bir dengeye oturmuştur. Her şey yolunda giderken Nejat, Yılın Genç İş İnsanı ödülüne aday gösterilir. Nejat için bu ödülü almak çok önemlidir. Suna, Nejat'ın eşi Aylin olarak ona bu ödülü kazandırmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu sırada Hande, Nejat ve Suna'nın oynadığı bu mutlu evlilik oyununun hiç de göründüğü gibi olmadığını fark eder. Nejat ile Suna'nın yalandan başlayan ilişkilerinin nereye varacağı belli değil. Bu süreçte ikisinin yaşadığı eğlenceli anlar olduğu gibi ikisini de üzen durumlar da yaşanmıyor değil. Star TV ekranlarında yaz sezonu boyunca seyirciye keyifli anlar yaşatacak yeni bir dizi başlamıştı. Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm 13 Haziran 2019 Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara gelmişti. 

BENİM TATLI YALANIM 5. BÖLÜM CANLI İZLE

BENİM TATLI YALANIM 4. BÖLÜM FULL İZLE

Nejat ve Suna karakterlerinin hayat hikayesini anlatan dizinin eğlenceli dakikalar yaşatması bekleniyor. İkilinin masum bir yalanla başlayan aşk hikayeleri dizinin ana konusunu oluşturuyor.

Suna babasının hayallerini gerçekleştirmek için kolları sıvarken, aniden hiç beklemediği olumsuz gelişmelerle karşı karşıya kalır. Tam da her şey bitti tükendi derken karşısına Nejat çıkar. İkilinin bazı gerekçelerle giriştikleri "sahte evlilik" oyunu bir süre sonra ciddiyete binecektir. Aynı zamanda bir çocuk sahibi olan Nejat için bu durum eğlenceli bir hal alsa da Suna için ise biraz alışılması zor durum olarak görülüyor.

BENİM TATLI YALANIM DİZİSİ KÜNYESİ

Dizinin Yayınlandığı Kanal: Star TV

Dizinin Yayın Günü: Her Perşembe

Dizinin Yayın Saati: 20.00

Yapım: O3 Medya

Yönetmen: Barış Erçetin - Cihan Vural

Senaryo: Deniz Dargı - Murat Taşkent 

BENİM TATLI YALANIM DİZİSİNİN OYUNCULARI

Benim Tatlı Yalanım dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şunlar:

Aslı Bekiroğlu
Suna Doğan

Furkan Palalı
Nejat Yılmaz

Lavinya Ünlüer
Kayra Yılmaz

Ahmet Saraçoğlu
Şevket Doğan

Aslı İnandık
Saniye Doğan

Sadi Celil Cengiz
Rafet Doğan

Gonca Sarıyıldız
Hande Eymen

Ali Yoğurtcuoğlu
Serkan Demir

Seda Türkmen
Burcu Eren

Cem Zeynel Kılıç
Hayri Hiçdurmaz


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×