Ağlama Anne 11. Bölüm Canlı izle - Son Bölüm Tek Parça

ATV'nin sevilen dizilerinden Ağlama Anne 16 Aralık 2018 Pazar akşamı saat 20.00'da sevenleriyle buluştu. Ağlama Anne 11. Bölüm Canlı İzle... Ağlama Anne Dizisi, izleyicilere duygu yüklü anlar yaşatıyor. Ablasının sahip çıkmadığı ve öldürmeye çalıştığı kızı Zeynep'e sahip çıkan Damla'nın Zeynep'i kaybetmemek için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Doğuran mı annedir yoksa büyüten mi? sorusunun cevabı bu dizi ile bulunacak. Dizinin 11. bölümde Ali Osman'ın Alev'e söylediği sözler damga vuracak. Ali Osman Alev'e Nefreti Aşk büyütür Alev diyerek Adnan'a aşık olduğu imasında bulunur. Ağlama Anne yeni bölüm tek parça izle

Ağlama Anne 11. Bölüm Canlı izle - Son Bölüm Tek Parça
17 Aralık 2018 Pazartesi 08:15

Ağlama Anne, iki kadın arasında yaşanan kıyasıya annelik mücadelesi dramatik bir hikaye ile izleyici ile buluşuyor. Ağlama anne iki kadın ve bir çocuğun dramatik hikayesini konu alıyor.

Ağlama Anne Pazar Akşamları Saat 20:00'de ATV ekranlarından izleyici ile buluşuyor. Bu hafta 11. Bölüm ile ekranlara gelen dizi izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Damla ve Adnan Alev'in evine gidip Zeynep'e herşeyi anlatmaya kararlıdırlar. Diğer taraftan Cansu Çetin'in evinde Çetin'i beklemektedir. Son bölümde heyecan dorukta. Alev yeni bir hikaye uydurarak Zeynep'e gerçeği anlatmalarına engel olur.

Diğer taraftan Cansu Çetin'in tehditlerine rağmen Nedret Hanım ve Çetin'in yanında hamile olduğunu itiraf eder. Ancak Çetin'in yanında çalışan bir adamdan hamile olduğunu söyler. çetin ne yapacağını bilemez.

Alev Zeynep'e tek gecelik bir ilişkinin çocuğu olduğunu Adnan'ın ailesinin annesini yani Damla'yı istemediğini söyler. Alev Zeynep'i yeni bir yalana inandırır. Annesi ile babasının hikayesini Mert'le kendi hikayesine benzetir.

Öte taraftan, babasının tutumuna daha fazla dayanamayan Aydan'la Sabit ev bakmaya çıkarlar.

Artık Damla kızı ile birlikte olmak için Alev'in evinde kalmaya başlar. Zeynep'i özleyen Damla yeni bir ev açıp kızını alıp gitmek istemektedir. Bu duruma ise Alev çok üzülmektedir. Alev ne yapacağını bilemez. Ali Osman'dan yardım eder. Ali Osman ise bütün bunların Alev'in Zeynep'i inandırdığı yalan yüzünden olduğunu söyler. 

Diğer taraftan Mert Zeynep'e Adnan'ın eniştesi olduğunu nasıl söyleyeceğini bilemez. Ali Osman'dan akıl danışır Ali Osman ise görmedim, duymadım, bilmiyodum diyeceksin sakın söyleme dedi.

Adnan Zeynep'i nüfusuna almak için başvuruda bulunmuştur ve bunu Zeynep'e söyler. Öte taraftan Cansu'yu komşusu baygın halde bulup hastaneye kaldırır.

Ağlama Anne Dizisi bu akşam izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Alev Ali Osman'a kızına nasıl yıllarca hasret kaldığını, onu uzaktan sevmenin ne demek olduğunu anlattı. Diğer taraftan Damla'da Zeynep'i nasıl sahiplenip kızı bildiğini anlatırken izleyici kime hak vereceğini şaşırdı. 

Ağlama Anne 11. Bölüm Full İzle

Ağlama Anne 10. Bölümde Neler Yaşandı?

Ağlama Anne 10. Bölüm 'de Damla, senelerce her türlü zorluğa göğüs gererek Zeynep'i büyütmüş, Alev ise ona can vermiştir. İki kadın annelik mücadelesi verirken, Zeynep'in dedesi Çetin, dünyaya gelmediğini sandığı torununun hayatta olduğunu öğrenir. Ciddi bir tehdit olarak Alev'in karşısına çıkar. Tek istediği, Zeynep'in babası olan oğlu Adnan'ın Zeynep'i öğrenmemesidir. Bunun için de her şeyi yapabilecek kadar gözü dönmüştür. Ancak her şeye rağmen Adnan'ın öğrenme yolculuğuna girmesi uzun sürmeyecektir.

Damla'ya kırgın olan Zeynep, Alev'i seçip onunla yaşamaya karar verir. Güveni kırılmış, yaralanmıştır… tek isteği annesinin nerede olduğunu bilmemesidir. Bu karar Alev'i sevinç gözyaşlarına boğar. Kızına on sekiz yıllık hasretten sonra kavuşan Alev, Zeynep'in bir dediğini ikiletmez. Mert, Ali Osman'a Zeynep'i görebilmek için diklenir. Ali Osman, genç aşığın cesaretine şaşar ve ablasının Zeynep'e yaptıklarından habersiz olduğuna emin olup onları kavuşturur. Ali Osman artık Zeynep'in de kahramanıdır. Özlem boşanmamak için son kozunu oynar; babasıyla bir Adnan'ın evine gidip kızını alır. İyi anne, iyi eş rolüne bürünen Özlem, Adnan dışında etrafındaki herkesi inandırmayı başarır. Gerçekleri öğrenen, kızı tarafından istenmeyen Damla, büyük bir yıkıma uğrar. Kendisini yapayalnız hisseden Damla, yanında yine Adnan'ı bulur; ondan güç alır. Mert, babasını bile karşısına alacak hamleyi yapıp rüştünü ispat eder ve Zeynep'in okula dönmesini sağlar.

Ağlama Anne 10. Bölüm 'de Zeynep babası Adnan'nın karşısına dikilir hesap sorar. Bu arada Alev babasının evine giderek Damla'dan hesap sorar ve herşeyi avaz avaz hayrkırır. Babası ile Damla kavga eder ve Damla evi terk eder. Anneside Alev'in karşısına dikilir ve yaptıklarının hesabını sorar. Adanan Damla'yı aramak için evine gider ve Damla'nın evi terk ettiğini öğrenir. Mert Zeynep'in babasının eniştesi olduğunu bildiği halde elinden birşey gelmez. Ne yapacağını bilmez haldedir. 

Mert eniştesinin karşısına dikilir hesap sorar.

Bir taraftan Damla ve Adnan'ın ilişkisi ciddiye gitmektedir. Adnan damla ile bir hayat kurmaya kararlıdır. Damla ise Adnan ve ablası Alev'in geçmişte yaşadıklarını engel olarak görmektedir. Alev Adanan ve Damla'nın kaldığı eve gider ve birlikte olduklarını gözüyle görmek ister. Adanan Alev'in yüzüne karşı Damla'ya aşkını itiraf eder ve Zeynep'e bütün gerçeği söyleyeceğini söyler. Adnan bir taraftan Zeynep'e gerçekleri söylemek için Damla'yı ikna etmeye çalışır. Fakat Damla tereddüt etmektedir.

Diğer taraftan Çetin'den hamile olan Cansu Çetin'e rağmen çocuğu doğurmaya kararlıdır. Çetin'in karısı ile konuşmak için konağa gider. Psikolojsi iyice bozulan Özlem herkese zarar verdiğini düşünerek intihar eder. Özlem ölecek mi?

Adnan ve Damla sonunda karar verip Alev'in evine giderler. Alev ve Zeynep okulun gecesi için hazırlanmış durumdadır. Kızını o şekilde gören Damla gerçeği söylemeye cesaret edecek midir? 

AĞLAMA ANNE 10. BÖLÜM FULL İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Ağlama Anne 11. Bölüm Fragmanında Ali Osman'ın Alev'e söylediği sözler damga vuruyor. Ali Osman Alev'in Adnan'a hala aşık olduğunu vurgulayan 'Nefreti Aşk Büyütür' demesi izleyicide merak uyandırdı.

AĞLAMA ANNE DİZİSİ FİNAL YAPIYOR İDDİALARI

ATV'nin izleyiciler tarafından merakla izlenen dizisi Ağlama Anne ekranlara veda mı ediyor. ATV'nin d13. bölümde diziye final yapacağı söyleniyor. Birce Akalay, Cansel Elçin, Özlem Yılmaz gibi güçlü oyuncu kadrosu ile çekilen dizi 13. bölümde sevenlerine veda edecek.

Ağlama Anne Dizisinin Künyesi

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları: Birce Akalay (Alev), Özlem Yılmaz (Damla), Cansel Elçin (Adnan), Sezin Akbaşoğulları (Özlem), Selim Bayraktar (Ali Osman), Ekin Mert Daymaz (Mert), Aslıhan Malbora (Zeynep), Turgay Kantürk (Çetin), Nihal Koldaş (Necmiye), Hüseyin Soysalan (Hasan), Lila Gürmen (Nedret), Burcu Gönder (Aydan), Ali Ersan Çebişli (Sabit), Osman Wöber (Nevzat), Mine Kılıç (Cansu), Saim Karakale (Özgür), Oktay Gürsoy (Tolga), Semra Dinçer (Kevser), Pelinsu Çiçeli (Pınar), Nisa Sofia Aksongur (Alya)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×