Dilan Polat kimdir, nereli, kaç yaşında, eşi kim, instagram adresi?

Fotoğraf sanatçısı ve güzellik uzmanı olan Dilan Polat kimdir, nereli, kaç yaşında, instagram adresi merak edilen konular arasına girdi. Bugün yaptığı videolu paylaşım ile dikkatleri üzerinde toplayan Dilan Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi soruları ile ilgili detaylar yazımızda

Google Haberlere Abone ol

Annesinin ölümünün detayları ile ilgili tehdit aldığını söyleyerek bir video paylaşımında bulunan Dilan Polat, kimdir, nereli, kaç yaşında, eşi kim gibi sorular merak edildi. İşte Dilan Polat hakkında merak edilenler.

Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 doğumlu. İstanbul doğumlu olan Polat, evli ve iki çocuğu vardır.

Dilan Polat İstanbulludur. 

Dilan Polat 30 yaşında.

Dilan Polat'ın eşi Engin Polat'tır.

Doğum fotoğrafçılığı yaparak adını duyurmayı başaran Dilan Polat sonradan 'Dilan Polat Güzellik Merkezi' ni açarak kariyerini bu alanda devam ettirme kararı almıştır. 

2017 yılında kurduğu 'Dilan Polat Güzellik Merkezi'nde bir çok ünlü ismi ağırlamıştır. 

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerinde toplayan Polat, son olarak çektiği video ile gündeme geldi.

Dilan Polat kimdir

Ağlayarak çektiği videonun ardından ile dramı çıktı. Günlerdir uyku uyumadığını ve tehdit edildiğini söyleyen Polat, annemi trafik kazasında kaybettiğimi söylemiştim ancak bu doğru değil ve gerçeği ortaya çıkarmakla tehdit ediliyorum, diyerek annesinin gerçek ölüm nedenini kendisi itiraf etti. Annesini ihanet ettiği gerekçesi ile babasının öldürdüğünü söyleyen Dilan kendisini tehdit edenler hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyledi.

Dilan Polat instagram adresi: @dilanpolat

Yorumlar