Dayı: Bir Adamın Hikayesi kimi anlatıyor, kimin hayatı?

Dayı: Bir Adamın Hikayesi filmi başlıyor, fragmanı yayınlandı. Peki, Dayı: Bir Adamın Hikayesi kimi anlatıyor, kimin hayatı?

Google Haberlere Abone ol

Dayı: Bir Adamın Hikayesi filmi başlıyor, fragmanı yayınlandı. Yeni bir "kabadayılık filmi" olan Dayı filmi şimdiden merak uyandırmaya başladı. Peki, Dayı: Bir Adamın Hikayesi kimi anlatıyor, kimin hayatı, gerçek mi, gerçek bir hayat hikayesi mi?

Merakla beklenen, Dayı: Bir Adamın Hikayesi'nin fragmanı yayınlandı. Film 10 Aralık'ta seyirciyle buluşacak.

Başrolünde Ufuk Bayraktar’ın yer aldığı, Gizem Karaca, Ahmet Varlı, Beste Bereket ,Turgut Tunçalp, Murat Akkoyunlu, Ümit Çırak ve Timur Ölkebaş gibi oyuncu kadrosuna sahip Dayı: Bir Adamın Hikayesi filmi 10 Aralık'ta vizyonda olacak.

Ubay Film Yapım ve Zyef Film’in ortak yapımı olan Dayı: Bir Adamın Hikayesi fragmanı merak uyandırdı.

Cesareti, merhameti ve adalet duygusu daha küçük yaştayken içine yerleşmiş olan kahramanımızın köydeki haylazlıklarından bıkmış olan ailesi, onu çalışması için İstanbul’da kahvehanecilik yapan köylüleri Seyfi’nin yanına gönderirler. Böylece kahramanımız çeşitli olaylar silsilesiyle kabadayılar alemine girecek ve alemdeki zirveye yükseliş hikayesi başlayacaktır.

Dayı filminin hikayesi klişe yer altı dünyası hikayelerinden birini anlatıyor.

Filmin ilginç yanı ise "gerçek bir hikaye"den alınmış olmasıdır.

Film, İstanbul'da yaşayan gerçek bir yer altı dünyası kabadayısının hayatını anlatıyor; ancak kimin hayatını anlattığı ise sır gibi saklanıyor.


 

Yorumlar