Daum hasta mı? Christoph Daum ne kanseri?

Christoph Daum hasta mı, ne kanseri soruları Türkiye'deki hayranları başta olmak üzere birçok kesim tarafından merakla soruluyor.

Google Haberlere Abone ol
Daum'dan sevenlerini üzen haber

Christoph Daum'u uzun aradan sonra televizyon ekranlarında gören futbol severler, gördüklerine inanamadı. Birçok kişi Daum'u uzun aradan sonra görünce tanımakta güçlük çekti. Hastalandığı öğrenilen ünlü teknik direktörün son halini görenler üzüldü. Peki, Daum hasta mı? Christoph Daum ne kanseri?

CHRISTOPH DAUM HASTA MI, NE KANSERİ?

Türkiye'de başta Beşiktaş ve Fenerbahçe olmak üzere birçok takımı çalıştırarak milyonların gönlünde taht kuran Christoph Daum uzun aradan sonra ortaya çıktı. Ancak ortaya çıkmasıyla sevenlerini üzmesi bir oldu. Çünkü, Daum'u görenler gözlerine inanamadı. Ünlü teknik direktörün hastalandığı ve eski görünümünü büyük oranda kaybettiği görüldü.

Süper Lig'de Fenerbahçe ve Beşiktaş ile şampiyonluk yaşayan Alman teknik adam Christoph Daum, geçtiğimiz sene cilt kanserine yakalandığını duyurmuştu. Kemoterapi gören Daum, o tarihten sonra ilk kez bir televizyon programına katıldı.

Daum hasta mı? Christoph Daum ne kanseri?
Daum hasta mı? Christoph Daum ne kanseri?

 

Almanya'nın ulusal kanalı ARD'ye konuk olan Alman teknik direktörün son hali sevenlerini üzdü. Kemoterapinin izlerinin net şekilde görülen Daum'un bitkin görüntüsü dikkatlerden kaçmadı.

Gördüğü tedavinin etkisini gösterdiğini ve doğru yolda olduğunu söyleyen Daum, "Artık vücudumdaki tüm maddeleri işliyorum. Bir eyaletten diğerine gidiyorum. Bazen fişten çekilmiş gibiyim." ifadelerini kullandı.

Christoph Daum geçtiğimiz sene sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bir rutin kontrol çerçevesinde kanser teşhisi konulduğu için son aylarda kamuoyundan çekilmek zorunda kaldım. O zamandan beri CIO Köln'de Prof. Dr. Jürgen Wolf ve ekibinin emin ellerinde bulunuyorum. Beni iyi tanıyorsunuz. Ben bir savaşçıyım ve bu zorlukla iyimser bir şekilde ve tüm gücümle mücadele edeceğim. Bu yüzden mümkün olan en kısa sürede iyileşmek için şimdi özel yaşama ihtiyacım olduğuna saygı duymanızı rica ediyorum. Olumlu mesajlarınızdan mutlu oluyorum ve desteğiniz için teşekkür ederim." demişti.


 

Yorumlar