CZN Burak'tan annesiyle ilgili açıklama

CZN Burak, annesiyle ilgili sosyal medyada yer alan iddialara sert tepki gösterdi. CZN Burak'ın annesi hakkında, "Çapa Tıp Fakültesi'nde düzenlenen rüşvet operasyonunda gözaltına alındı" şeklinde iddialar sosyal medyada yayılmıştı.

Google Haberlere Abone ol

Kamuoyunda CZN Burak olarak bilinen Hatay Medeniyetler Sofrası restaurantlarının sahiplerinden Burak Özdemir, annesi hakkında sosyal medyada yer alan haberlere tepki göster. CZN Burak, asılsız haberleri yayınlayanları kınadığını söyledi.

Burak Özdemir'in annesinin Çapa Tıp Fakültesi’nde bazı doktorların rüşvet aldığı iddiasıyla düzenlenen operasyonda gözaltına alınıp tutuklandığı iddia edilmişti. Sosyal medyadan açıklama yapan ve iddiaları reddeden Burak Özdemir, annesinin ev hanımı olduğunu belirtti.

Twitter'daki hesabından açıklama yapıp annesinin doktorlara rüşvet operasyonunda gözaltına alınıp tutuklandığını yalanlayan Burak Özdemir, şunları yazdı: ''Anne gibi kutsal ve hassas bir konuda bile canımı yakarak üzerimden prim yapmaya çalışan bütün basın yayın organlarını kınıyorum.Ev hanımı olan annemi bile kullanarak bütün bu karalama haberlerini yapanlara karşı bütün hukuki haklarımı savunacağımı belirtmek isterim. Hayatım boyunca hiç kimsenin hakkını yemedim.Kendimi bildim bileli sadece okudum çalıştım kimseye bir yanlışım olmadı.Ancak annem üzerinden bile karalama yapmaya çalışan insanların ben ne amaçla yaptığını çok iyi biliyorum.Bütün sevenlerimizin destekleri için çok teşekkür ederim.''

Yorumlar