Reklam izle, bebek reklamları, Çocukların sevdiği reklamlar

Bebekler reklam izlemeyi sever. Bazen televizyonda çıkan reklamları izleyen bebekler pür dikkat izlemeye başlar. Bunu bilen aileler çocukların en sevdikleri reklamları internetten bularak izletmektedir.

Reklam izle, bebek reklamları, Çocukların sevdiği reklamlar
12 Temmuz 2019 Cuma 10:25

Çocuklar çizgi film ve reklamları izlemeyi çok sever. Ailelerde çocukların daha çok reklam izlemesi ve bazende sakinleşmesi en çok sevdikleri reklamları izletmektedir.

Hepimiz zaman içinde çocukların reklamlara karşı olan ilgilerini görmüşüzdür. Televizyon programları arasından bebeklerin en çok dikkatini çeken yayınlar hiç kuşkusuz reklamlardır. Hatta bazı çocuklar reklamlardaki replikleri kolaylıkla ezberler. Bu durumda ailelerde bebeklerinin videolarını çekip bir anı olarak saklar. Peki, bebekler neden reklamları bu derece ilgiyle izler hiç merak ettiniz mi? 

Uzmanlara göre bebekler henüz zihinsel gelişmişliklerini tamamlayadıkları için etrafındaki ses ve görüntülerin yoğunluğuna göre tepki gösterirler. Reklamlarda da görüntü ve ses yoğunluğu oldukça fazla olduğu için bebeklerin dikkatini çeker. Bebeklerde bu yoğun ses ve görüntüyü tanımlama çabası içine girer. 

Bu haberde sizler  için en çok izlenen ve en çok beğenilen bebek ve çocuk reklamlarını derledik. 

İşte o reklamlardan bazıları: İlk reklamlardan biri eti cin reklamı, içinde hiç kuşkusuz bebeklerin görünce kendine yakın hissettikleri bebek reklamları da bulunmaktadır. Bebeğiniz bu reklamları çok sevecek.

Yukarıda yer alan videonun 3. sırasında bulunan vodafone reklamı bebeğinizi çok sevindirecek. Mutlaka izletmelisiniz. 32 dakika süren video da pek çok bebek reklamları var. Çocukların çok sevdiği Büyümix reklamından, dalin reklamları, Molfix reklamından Hüptrik reklamına kadar bir çok reklamı bulabilirsiniz. 

BİR SAATLİK REKLAM

Çocukların ve bebeklerin en çok sevdiği reklamlar bu bir saatlik reklamlarda bir araya getirildi. 

Bebeklerin Sevdiği Yeni Karışık Reklamlar 2018 - 20 Dakika Kesintisiz Reklam izle


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×