Çağla Şikel'in boyu kaç? Çağla Şikel kimdir, biyografisi

FOX TV'de sabah saatlerinde program sunan ünlü oyuncu Çağla Şikel'in boyu kaç? İşte cevabı:

Google Haberlere Abone ol

Oyuncu ve model Çağla Şikel'in boyu kaçtır? Çağla Şikel kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte Çağla Şikel hakkında merak edilen bilgilerden bazıları ve biyografisi:

Çağla Şikel 2 Ocak 1979 tarihinde İstanbul'da doğdu.

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlayan Şikel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda eğitim almıştır.

Çağla Şikel'in boyu kaç? Biyografi

Üniversite eğitimine başlamadan önce sözleşmeli personel olarak Cemal Reşit Rey Orkestra Balesi ve İstanbul Devlet Operası’nda bale sanatını icra ederek birçok eserde görev aldı. 1997’de ‘Miss Turkey’ adıyla her yıl düzenlenen güzellik yarışmasında 1. Seçilmiş ve daha sonra ‘Avrupa Güzeli’ unvanına sahip olmuştur. Güzellik yarışmasındaki başarısından sonra modellik yapmaya başlayan Şikel, sadece Türkiye’de değil birçok ülkede düzenlenen defileler kapsamında podyuma çıktı.

Çağla Şikel'in boyu kaç? Biyografi

 Dünyaca ünlü modacıların tasarladığı kıyafetleri giyerek düzenledikleri defilelerde yerini almıştır. 2004 yılında ekranlarda da boy göstermeye başlayan Şikel, dizilerde rol almış ve sunuculuk yapmıştır. 2015 yılında ise kendi tasarımı olan kıyafetleri CağlaXmilla adıyla Milla by Trendyol'da milyonların beğenisine sunmuş ve satışını yapmaya başladı.

Çağla Şikel'in boyu kaç? Biyografi

10 Ağustos 2008 tarihinde dünya evine giren şarkıcı Emre Altuğ ile Çağla Şikel, 2015 yılında boşandı. Bu evlilikten Uzay Tuncer ve Hüseyin Kuzey adında iki erkek çocuğu oldu. 

ÇAĞLA ŞİKEL KİŞİSEL BİLGİLER ŞÖYLE

Adı Soyadı: Çağla Şikel

Doğum Tarihi: 2 Ocak 1979

Nereli: İstanbul

Burcu: Oğlak

Kilosu: 57

Boyu: 1.80 cm

Göz Rengi: Kahverengi

Saç Rengi: Koyu Sarı

Eğitim Durumu: Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Sevgilisi: Yok

Evli mi: Hayır

Eşi: Yok

Çağla Şikel Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/cakobel79

Yorumlar