Bugün hangi diziler var, TV'de bugün ne var 27 Kasım 2022 Pazar günü dizileri, Kanal D, Show, Star, Fox TV yayın akışı?

Bugün Kanal D, Show, Star, Fox TV yayın akışında bu akşam neler var, bugün hangi diziler var, programlar yayınlanıyor. Televizyon kanallarının bu akşamki yayın akışında yer alan diziler nelerdir veya dizi var mı soruları merakla soruluyor. Teşkilat bu akşam yok mu, neden yok, saat kaçta?

Google Haberlere Abone ol
Bugün hangi diziler var Pazar günü TV'de ne var?

Bugün hangi diziler var, TV'de bugün ne var 27 Kasım 2022 Pazar günü dizileri, Kanal D, Show, Star, Fox TV yayın akışı? Televizyon kanallarının bu akşamki yani 8 Ekim Pazar akşamki programlarında dizi var mı, varsa hangi dizi var? Türkiye'de yayın yapan ve Avrupa'daki gurbetçilerimiz tarafından yakından takip edilen Türk televizyon kanallarında yayınlanan diziler bütün dünyada ilgiyle takip ediliyor. Farklı zamanlarda farklı dillere çevrilerek ihraç edilen dizilere her geçen gün ilgi artıyor. Peki, bu sezon Türkiye'deki kanallarda hangi diziler var? Bugün hangi diziler var, TV'de bugün ne var 27 Kasım 2022 Pazar günü dizileri, Kanal D, Show, Star, Fox TV yayın akışı? Teşkilat bu akşam neden yok, saat kaçta yayınlanacak?

BUGÜN HANGİ DİZİLER VAR, TV'DE BUGÜN NE VAR 27 KASIM 2022 PAZAR YAYIN AKIŞI?

Teşkila, Yargı, Gül Masalı ve Kızılcık Şerbeti dizileri bu akşam yayınlanacak öne çıkan yapımlar arasınd abulunuyor. Türkiye'de dizi yayınlayan kanalların başında TRT 1, ATV, Show, Star, Fox TV, Kanal D, Tv8, Beyaz TV, Teve2, Kanal 7, TV360 geliyor. Peki, bu kanallarda bugün dizi var mı? Şimdi bir de ona bakalım: 

TEŞKİLAT BU AKŞAM YOK MU, NEDEN YOK?

Başta TRT 1'e bir göz atalım. Bakalım bu akşam TRT 1'de ne var? 

TRT 1'de bu akşam öncelikle saat 19.00'da Dünya Kupası'nda önce Hırvatistan-Kanada sonra da İspanya-Almanya maçı oynanacak.

İkinci olarak ise ATV'ye bakalım. ATV'de bugün dizi var mı, hangi dizi var?

ATV'de bu akşam başrolünde "Kim Milyoner Olmak İster" yarışma programı var.

Kanal D'de ise bu akşam "Yargı" isimli eğlence programı yayınlanacak.

Show TV'de bu akşam, "Güzel Günler" isimli yeni dizinin ilk bölümü yayınlanacak.

FOX TV'de de bu akşam "Tozluyaka" dizisinin tekrar bölümü ekrana geliyor.

Star TV'de bu akşam, "Çok Güzel Hareketler 2" 127. Bölümü ile ekrana geliyor. 

Kanal 7'de bu akşam önce "Hz. Yusuf" ardında da "Bahar Kapıda" yayınlanacak. 

En çok izlenen kanallar arasında yer alan TV8'de de bu akşam dizi yok; daha doğrusu bu sezon henüz bir dizi projesi açıklanmadı. Onun yerine MasterChef Türkiye yarışma porgramı yayınlanacak. 

Türkiye'de yayın yapan aktüel kanalların bu akşam yayın programları bu kadar. 

Tozluyaka son bölüm kamera arkası:

Yorumlar