Bugün hangi diziler var 23 Kasım 2022 Çarşamba TV'de bugün ne var, Star, Show TV, Kanal D, Fox TV, TRT 1 yayın akışı?  

Bugün hangi diziler var, TV'de bugün ne var, 23 Kasım 2022 Çarşamba Star, Show TV, Kanal D, Fox TV, TRT 1 yayın akışı? Televizyon kanallarının bu akşamki yayın akışında yer alan diziler nelerdir veya dizi var mı soruları merakla soruluyor. İşte bugün veya bu akşam yayınlanması muhtemel diziler:

Google Haberlere Abone ol
Bugün hangi diziler var, 23 Kasım TV'de ne var?

Bugün hangi diziler var, TV'de 23 Kasım 2022 Çarşamba günü yani bugün ne var, Star, Show TV, Kanal D, Fox TV, TRT 1 yayın akışı? Televizyon kanallarının bu akşamki yani 1 Ekim Cumartesi akşamki programlarında dizi var mı, varsa hangi dizi var? Türkiye'de yayın yapan ve Avrupa'daki gurbetçilerimiz tarafından yakından takip edilen Türk televizyon kanallarında yayınlanan diziler bütün dünyada ilgiyle takip ediliyor. Farklı zamanlarda farklı dillere çevrilerek ihraç edilen dizilere her geçen gün ilgi artıyor. Peki, bu sezon Türkiye'deki kanallarda hangi diziler var? İşte Bugün hangi diziler var 16 Kasım 2022 Çarşamba TV'de bugün ne var, Star, Show TV, Kanal D, Fox TV, TRT 1 yayın akışı?  

BUGÜN HANGİ DİZİLER VAR? (23 KASIM 2022 ÇARŞAMBA)

Türkiye'de dizi yayınlayan kanalların başında TRT 1, ATV, Show, Star, Fox TV, Kanal D, Tv8, Beyaz TV, Teve2, Kanal 7, TV360 geliyor. Peki, bu kanallarda bugün dizi var mı? Şimdi bir de ona bakalım: 

Bu akşam yayınlanacak diziler arasında öne çıkan, "Kuruluş Osman", "Hayat Bugün", "Gecenin Ucunda" ve "O Kız" isimli diziler bulunuyor.

Başta TRT 1'e bir göz atalım. Bakalım bu akşam TRT 1'de ne var? 

TRT 1'de bu akşam Dünya Kupası maçları var. Bu nedenle bu akşam dizi yayınlanmayacak. Maçlar ise ilk olarak İspanya-Kosta Rika, sonrasında ise Belçika-Kanada maçı var.

İkinci olarak ise ATV'ye bakalım. ATV'de bugün dizi var mı, hangi dizi var?

ATV'de bu akşam başrolünde "Kuruluş Osman" dizisinin yeni bölümü ekrana geliyor. 

Kanal D'de ise bu akşam "O Kız" isimli dizinin yeni bölümü ekrana gelecek.

Show TV'de bu akşam "Hayat Bugün" yapımı yayınlanacak.

FOX TV'de de bu akşam "Bir Peri Masalı" dizisinin yeni bölümü ekrana geliyor.

Star TV'de bu akşam, "Yol Arkadaşım 2" isimli yerli filmi yayınlanacak.

Kanal 7'de bu akşam önce "Emanet" ardında da "Sakarya Fırat" yayınlanacak. 

En çok izlenen kanallar arasında yer alan TV8'de bu sezon ilk kez bir dizi yayınlanacak. Dizi bu akşam ilk bölümüyle saat 20.00'de ekrana gelecek.

Dizinin adı ise "Tuzak" oldu.

Türkiye'de yayın yapan aktüel kanalların bu akşam yayın programları bu kadar. 

MÜKEMMEL EŞLEŞME NEDEN YOK?

TRT 1'de Çarşamba akşamları yayınlanan "Mükemmel Eşleşme" bu akşam neden yok sorusunu soran dizinin hayranlarına kötü haberimiz var. Dizi geçen hafta final bölümüyle ekrana geldi. Yani dizi bitti.

Hayat Bugün dizisinin yeni bölümüne ait fragmanı: 

 

Yorumlar