Birikimevim işçi ve müşteri sağlığı için online hizmet

Birikimevim işçi ve müşteri sağlığı için geçici bir süre için evden hizmet vermek için #evdekal kampanyasına destek verdi. Birikimevim aynı zamanda online birikim temsilcisi yazılımını da hizmete alıyor

Google Haberlere Abone ol

Birikimevim, koronavirüs salgını nedeniyle şubelerini "dezenfekte" etmeye başladı. Birikimevim aynı zamanda işçi ve müşteri sağlığı için geçici bir süre için evden hizmet vermek için #evdekal kampanyasına destek verdi. Birikimevim aynı zamanda online birikim temsilcisi yazılımını da devreye sokarak dijital hizmetlere de başlıyor. 

Türkiye’de faizsiz gayrimenkul finansmanı alanının önde gelen firmalarından Birikimevim, dünyada ve ülkemizde hızla yayılan COVİD-19'a karşı evden çalışma başlattı.

Birikimevim, salgın tehlikesi nedeniyle çalışanlarının şubeye yerine evde kalarak müşterilerine Online hizmet vermesini sağlıyor.

Birikimevim işçi ve müşteri sağlığı için sosyal medya üzerinden de mesaj yayınladı.

Birikimevim sosyal medya hespalarından "Değerli Müşterilerimiz, Sizlerin ve çalışlarımızın sağlığı önceliğimizdir. Dünyada ve ülkemizde yaşanan COVİD-19 ile mücadeleye 23.03.2020-27.03.2020 tarihleri arasında evden çalışarak destek oluyoruz. Birikim uzmanlarımız Online olarak size hizmet vermeye devam edecektir." mesajı yayınladı.

Birikimevim, aynı zamanda koronavirüs salgını nedeniyle şubelerinin "dezenfekte" etmeye devam ediyor.

Personellerinin çalışma şartlarını daha sağlıklı hale getirmeyi amaçlayan Birikimevim, sosyal medya üzerinden de COVİD-19 ile mücadele için duyuru yayınlayarak #evdekal kampanyasına destek verdi.

Telli Grup güvencesi altında sektöre hizmet veren Birikimevim Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli, "Birikimevim yeni teknolojileri sistemleriyle buluşturmak için faaliyetlerini ara vermeksizin sürdürmektedir. İçinde bulunduğumuz süreci optimize edebilmek üzere AR-Ge mühendislerimizle kendi yazılımlarımızı geliştirdik. Online kanallarımızı güçlendirdik. Online birikim temsilcisi yatırımımızla 7/24 vatandaşımızın hizmetindeyiz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: SonHaberler

Yorumlar