Bir Şansım Olsa kurgu mu gerçek mi, oynayanlar gerçek kişiler mi oyuncu mu?

Bir Şansım Olsa kurgu mu gerçek mi, gerçek olaylara mı dayanıyor, programda yer verilen isimler ve kişiler gerçek kişiler mi yoksa oyuncu mu merak konusu oldu. Program yayınlandığı ilk dönemlerde henüz formatı bilmeyenler, programda "sahtekarlık" yapıldığını ileri sürmüş, komik duruma düşmüştü.

Google Haberlere Abone ol

Bir Şansım Olsa kurgu mu gerçek mi, oynayanlar gerçek kişiler mi oyuncu mu? sorguları programı izleyenlerin kafasını meşgul ediyor. Programda yer alan kişiler oyuncu mu yoksa gerçek hayatta mağdur olan insanlar mı soruları seyircinin kafasını meşgul ediyor. Program yeni başladığında formattan habersiz olanlar, izleyicinin kandırıldığını düşünerek komik duruma düşmüşlerdi. Oysa "sahtekarlık" olarak lanse edilenler zaten programın önceden ilan ettiği formatın bizzat kendisiydi. İşte Bir Şansım Olsa kurgu mu gerçek mi, oynayanlar gerçek kişiler mi oyuncu mu? hakkında merak edilen bilgilerden bazıları:

Bir Şansım Olsa gerçek mi? Kurgu mu?
Bir Şanım Olsa programından bir kesit

 

Programda anlatılan olaylar, kişiler ve sunucunun olayları hikayeleri anlatış şekli karakterlerin ve her şeyin birebir yaşandığı izlenimi veriyor. Olaylar gerçekten de anlık yaşanıyormuş gibi veriliyor. Bu nedenle programın kurgusal bir seyirde mi yoksa tamamen gerçek ve spontane gelişen bir formatta mı olduğu tartışılıyor. Oysa her şey aslında çok net. Program profesyonel bir şekilde çekiliyor.

Bir Şansım Olsa, hayatında derin pişmanlıklar yaşayan, bir kez daha deneme şansı isteyenlere çözüm üretmeye çalışan bir programdır.

BBO tarafından yapımı üstlenen programda hayatıyla ilgili geçmişte yaşanmış pişmanlıklardan birini değiştirmek, yeni bir şans yakalamak, tekrar denemek isteyenlerin başvuracağı bir programdır.

Programa başvuru için Bir Şansım Olsa ekibiyle iletişime geçmek gerekiyor.

Bir Şansım Olsa gerçek mi kurgu mu? Başvuru nasıl yapılıyor?
Bir Şansım Olsa oyuncularından biri

 

Program Ayşegül Günay'ın sunumuyla her Cumartesi günü saat 13.00'te Show TV'de seyircinin karşısına çıkıyor.

Bir Şansım Olsa programındaki kişiler, isimler ve mekanlar gerçek mi?

Bir Şansım Olsa gerçek mi kurgu mu? Başvuru nasıl yapılıyor?

Programda yer verilen isimler, şahıslar ve mekanların tamamı gerçeğinden farklıdır. Ancak konu alınan hikayeler ise tamamen gerçektir.

Peki, Bir Şansım Olsa programına başvuru yaparak hikayemizin konu alınmasını isteyebilir miyiz? Başvuru telefon numarası veya WhatsApp hattı var mı?

Bir Şansım Olsa gerçek mi kurgu mu? Başvuru nasıl yapılıyor?
Bir Şansım Olsa

 

Program diğer programlar gibi başvuru alarak ilerlemiyor. Zaten daha önce farklı yerlerden derlenmiş gerçek hayat hikayeleri üzerinden ilerliyor. 

Bu nedenle yeni başvuru veya hikaye arayışları yok. 

Ancak yine de programda hikayenizin konu alınmasını istiyorsanız BBO yapımın internet sitesine giderek orada hemen sağ üst köşede bulunan "İletişim" kısmından illetişim formunu doldurun ve hikayenizi mesaj olarak atınız.


 

 

Yorumlar

Cagla Herkes affetmeli
ÜMİT tamamen kurgu kişileriden birini dizide gördüm şu an izlediğim bayanda tanıdık
Yasemin Olayları canlandıranlar oyuncu olabilir. Ancak olaylar gerçek. Bu da kötü. İnsanların başına neler geliyor ve yine sebebi insanlar…
Ayfer Zaten hal ve hareketler ve konusmalar okadar sacma okadar yapmacikki, resmen tiksindirici .. iyi valla, bi senarist otursun yazsin hikayeler, birileri amatörce oynasin..rezalet!!!!
Murat Ulaa daha izlermiyim gerçek zannetim ayıp insanları kandırmayın zaten kovit bunaltı