Başkan Ferit Karabulut’tan bakanlara, ’Şehit Sancaktar Anıtı’ tablosu

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıl dönümü, Mustafa Kemal Atatürk’ün Büyük Taarruz’u yönettiği Kütahya’nın Altıntaş ilçesine bağlı Zafertepe Çalköy beldesinde büyük bir coşkuyla kutlandı. Törenlere bakanlar Veysel Eroğlu...

Google Haberlere Abone ol

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıl dönümü, Mustafa Kemal Atatürk’ün Büyük Taarruz’u yönettiği Kütahya’nın Altıntaş ilçesine bağlı Zafertepe Çalköy beldesinde büyük bir coşkuyla kutlandı. Törenlere bakanlar Veysel Eroğlu ile Osman Aşkın Bak da katıldı.

Törende, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a, Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut tarafından, Zafertepe Şehit Sancaktar Anıtı’nı simgeleyen tablolar hediye edildi.

Başkan Ferit Karabulut, ’’Altıntaş Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencilerimizin Kütahya’mızın simgesi Zafertepe Şehit Sancaktar Anıtı’nın el emeği göz nuru tablolarını, törenlere katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a hediye ettik. Kendilerine törenlerimize katıldıkları için teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.(YD - EFE)

Yorumlar