Başkan Çetin’den Kurban Bayramı mesajı

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin Kurban Bayramı mesajında “İslam aleminin, Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde Kurban Bayramı’nı idrak etmesi” temennisinde bulundu.

Google Haberlere Abone ol

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin Kurban Bayramı mesajında “İslam aleminin, Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde Kurban Bayramı’nı idrak etmesi” temennisinde bulundu.

Başkan Çetin, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Mesajında başta FETÖ, PKK, DAEŞ olmak üzere bütün terör örgütlerinin ülke üzerinde gerçekleştirdiği hain eylemlerle birlik, beraberliğe, milli iradeye, milletin istikbaline kast edildiğine dikkat çekti. “Bu hain odakların ekmeğine kimse yağ sürmemelidir” diyen Başkan Çetin, “Hep birlikte Kurban Bayramını idrak edeceğiz. Hain terör eylemleri ülkemizin yükselişine ve milletimizin daha da kenetlenmesine engel olamayacaktır. Bayramlar birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için güzel bir fırsattır. Bu mübarek günlerde katliama uğrayan Arakan’daki kardeşlerimiz için de dua edelim” ifadelerine yer verdi.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, mesajında şunları kaydetti:

“Milletimiz 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı dik durmuş, kardeşlik bilincini güçlendirmiş, muhabbet ve dayanışmayı pekiştirmiştir. Kurban Bayramı da paylaşmayı yaygınlaştırmak için önemli bir imkandır. Bayramlarda da gönül seferberliği ile ebedi kardeşliğimizi pekiştireceğiz. Bayramın coşkusunu, mutluluğunu tüm aile bireyleriyle, komşularımızla, hemşehrilerimizle paylaşarak daha da anlamlı hale getirmeliyiz. Tüm hainlere ve onların eylemlerine inat mübarek Kurban Bayramı’nın güzel günlerin müjdecisi olmasını temenni ediyorum. Akraba, komşu, eş dost, şehit aileleri ve gazilerimizi, hasta ve ziyaret bekleyen kardeşlerimizi lütfen unutmayalım. Kimsesizlerin, ihtiyaç sahiplerinin kapılarını açalım, hayır dualarını alalım. Herkesi tebessüm ettirelim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

Yorumlar