Babası hakim annesi savcı olduğu için herkes ne kadar ceza alacağını merak ediyordu

Babası hakim annesi ise savcı olduğu için herkesin ne kadar ceza alacağını merak ettiği Görkem Sertaç Göçmen'in cezası belli oldu. Göçmen, Bakırköy'de aracıyla kalabalığın arasına dalmıştı.

Google Haberlere Abone ol

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde önce kız arkadaşını ardından da aracıyla vatandaşları yaralayan Görkem Sertaç Göçmen'in ne kadar ceza alacağı merakla bekleniyordu. Çünkü Göçmen'in babası hakim annesi ise savcıydı. Verilen ceza bugün belli oldu.

Bakırköy'de kız arkadaşını darp edip tepki gösterenlerin üzerine otomobilini sürerek 6 kişinin yaralanmasına neden olan annesi eski hakim babası ise Uşak Cumhuriyet savcısı olan Görkem Sertaç Göçmen'in yargılandığı davada karar açıklandı.

Mahkeme sanığın 9 yıl 3 ay hapisle cezalandırılmasına karar verdi.

Bakırköy’de 2 Ekim 2018’de kız arkadaşını aracının içerisinde darp eden ve olaya şahit olan vatandaşların tepkisine öfkelenen annesi eski hakim ve babası savcı olan 22 yaşındaki Görkem Sertaç Göçmen, aracını üzerine sürdüğü vatandaşların yaralanmasına neden olmuştu.

Görkem Sertaç Göçmen’in ‘kasten öldürmeye teşebbüs’, ‘kasten yaralama’, ‘trafik güvenliğini tehlikeye sokma ‘ ve ‘mala zarar verme’ suçlarından 32 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanması talep edilmişti.

Görkem Sertaç Göçmen'in yargılandığı davada karar açıklandı.

Mahkemede sanığın 9 yıl 3 ay hapisle cezalandırılmasına karar verildi.

CANLI YAYINDA ŞOKE EDEN ANLAR

 

Yorumlar