Ayşegül Günay kimdir, kaç yaşında? Bir Şansım Olsa Sunucu Ayşegül kim?

Ayşegül Günay kimdir, kaç yaşında? Bir Şansım Olsa Sunucu Ayşegül kim? soruları son günlerin popüler soruları arasında yer alıyor. Günay, farklı bir yarışma formatıyla seyircinin karşısına çıktı. Ünlü oyuncu, gerçek hayatlara dokunuyor, onları evlerimize misafir ediyor. İşte biyografisi:

Google Haberlere Abone ol

Ayşegül Günay kimdir, kaç yaşında? Bir Şansım Olsa Sunucu Ayşegül kim? kaç yaşında ve daha önce hangi dizilerde oynadı soruları son dönemlerde programı seyredenler tarafından sıklıkla dile getiriliyor. Günay, oyunculuk kariyerinden sonra ilk kez bir program sunuculuğuyla karşımıza çıkıyor. Günay'ın sunumunu yapacağı program ise hayli ilginç bir formata sahip. Son dönemlerde psikolojik romanların revaçta olmasıyla da yakından alakalı olan programın hayli ilgi toplaması bekleniyor. Çünkü programın kahramanları tamamen gerçek hayat hikayelerine sahipler. Peki, Ayşegül Günay kimdir, kaç yaşındadır? Bir Şamsım Olsa Sunucusu kim? İşte biyografisi: 

Ayşegül Günay, 9 Kasım 1969 tarihinde Eskişehir ilimizde dünyaya geldi. Dizi ve sinema oyuncusu olarak tanıdığımız Ayşegül Günay Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Aynı zamanda iyi bir tiyatro oyuncusudur.

Ayşegül Günay kimdir, kaç yaşında? Bir Şansım Olsa Sunucu Ayşegül kim?
Ayşegül Günay, Bir Şansım Olsa programını sunarken

 

Ayşegül Günay şu ana kadar birçok sinema filminde ve televizyon dizilerinde rol aldı.

Ayşegül Günay'ın şu ana kadar oydağı filmler ve diziler ise şöyle:

Kaybolan Yıllar - (2006) - Niran

Eşref Saati - (2008)

Derman - (2008)

Küçük Kadınlar - (2009) - Eda

Osmanlı Cumhuriyeti - (2008) - Hayat Kadını

Aile Saadeti - (2009) - Lamia

Avatar - (2009) - Türkçe Seslendirme

Lale Devri - (2010) - Sultan

Yer Gök Aşk - (2010-12) - Sultan

Sümela'nın Şifresi: Temel - (2011) - Şehriye Sözer

Moskova'nın Şifresi: Temel - (2012) - Şehriye Sözer

Asla Vazgeçmem - (2015) - Aytül

Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel - (2017) - Şehriye Sözer

Kuruluş Osman - (2019-2020) - Zöhre Hatun

Ayşegül Günay kimdir, kaç yaşında? Bir Şansım Olsa Sunucu Ayşegül kim?
Ayşegül Günay, Kuruluş Osman dizisinde Zöhre Hatun karakterini canlandırdı. Zöhre Hatun, Osman Bey'in amcası Dündar Bey'in karısıydı.

 

Şuursuz Aşk - (2019) - Refiye

Ayşegül Günay kimdir, kaç yaşında? Bir Şansım Olsa Sunucu Ayşegül kim?
Ayşegül Günay, Hercai dizisinde konağın gerçek sahibi Füsun Hanım karakterini canlandırırken. Konağa gelerek Azize Aslanbey'i kovmuş, konağa kendisi yerleşmişti.

 

Ayşegül Günay hangi dizide oynadı sorusunu soran meraklı seyirciler için hemen belirtelim, en son Hercai dizisinde Füsun Aslanbey karakterini canlandırdı.

Meraklıları için belirtelim, Ayşegül Günay'ın boyu 1,67'dir.

Ayşegül Günay evli mi bekar mı sorusunun cevabı ise "Henüz evlenmedi"dir.

Ayşegül Günay'ın "Bir Şansım Olsa" programındaki performansı takdir topluyor. Kurgu olduğu halde başarılı bir şekilde rolüne uyum sağlaması ekran başındakileri etkileyebilmesi dikkat çekiyor. 


 

Yorumlar

Saliha Gerçekten ilgiyle izliyorum çok begeniyorum alınacak çok dersler yaşanmış hayat hikayeleri olması verilecek mesajlar açısından çok çok güzel👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Cahit Göveren Mükemmelsiniz. Sanki bu görev için yaratılmışsınız. Konuşmanız, üslubunuz, jest ve mimikleriniz dört dörtlük. Size bu sunuculuğu ön gören kimse onu yürekten kutluyorum. Sizi de candan tebrik ediyorum. Cahit Göveren Çanakkale OLAY Gazetesi Spor Müdürü