Ayakkabısından uyuşturucu çıktı

Milas’ta jandarma ekiplerinin durdurduğu bir araçta yapılan aramada, ayakkabısının içerisine uyuşturucu madde saklayan bir kişi gözaltına alındı. Araçta bulunan ve yaralama suçlamasıyla yakalama kararı bulunan bir kişi ise tutuklanarak...

Google Haberlere Abone ol

Milas’ta jandarma ekiplerinin durdurduğu bir araçta yapılan aramada, ayakkabısının içerisine uyuşturucu madde saklayan bir kişi gözaltına alındı. Araçta bulunan ve yaralama suçlamasıyla yakalama kararı bulunan bir kişi ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Milas Selimiye Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, Selimiye-Milas karayolu kenarında park halinde bulunan şüpheli bir araçta inceleme yaptı. Jandarma ekiplerinin yaptığı incelemede, aracın vites kısmında katlanmış haldeki kağıdın içerisinde bir miktar bonzai maddesi ele geçirildi.

Araçta bulunan M.E.Ç. ve A.R.E. isimli şahısların üstünü de arayan ekipler, M.E.Ç.’nin ayakkabısında bir miktar bonzai buldu. İfade işlemlerinin ardından M.E.Ç. isimli şüpheli salıverilirken; yaralama suçlamasıyla yakalama kararı bulunan A.R.E. isimli zanlı aynı zamanda uyuşturucu madde bulundurmak suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. Zanlı, mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar