Ankara Şehir Hastanesi randevu işlemi, adres ve telefonu

Ankara Şehir Hastanesi'nin hasta kabulünü başladı. Peki Ankara Şehir Hastanesi randevu sistemi nasıl çalışıyor, randevu nereden alınıyor, telefon numarası kaç, adresi ne, Ankara Şehir Hastanesi nerede, nasıl gidilir?

Google Haberlere Abone ol

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada “Ankara Şehir Hastanesi'nde hasta kabulüne bugün itibariyle başlandı” dedi. 

Ankara Şehir Hastanesi'nin hasta kabulünü başladı.

Peki Ankara Şehir Hastanesi randevu sistemi nasıl çalışıyor, randevu nereden alınıyor, telefon numarası kaç, adresi ne, Ankara Şehir Hastanesi nerede, nasıl gidilir? 

Ankara Şehir Hastanesi'nde muayene veya tedavi olmak isteyen hastalar öncelikle randevu almak zorunda. 

Peki Ankara Şehir Hastanesi'nde randevu nereden alınıyor?

Ankara Şehir Hastanesi'ne randevu Merkezi Hekim Randevu Sistemi olan MHRS üzerinden alınabiliyor.

Hasta vatandaşlarımız hem MHRS üzerinden hem de e-Devlet Kapısı üzerinden Ankara Şehir Hastanesi'ne randevu alabilir.

Bu iki yöntem üzerinden de randevu alamayan vatandaşlarımız Alo 182 Hasta Randevu numarasından gerekli işlemleri yaptırabilirler.

Yorumlar

ben Havva avcu çeltik Konyada oturuyor Kars m.y.o 2000 yili laboratuvar bol ve Iğdır sağ.hız.m.y.o çevre sağlığı2018 yili 2yillik bölüm mezunuyum. ankaraBilkent hastanesinde çalışmak istiyom. hasta karşılama ve tıp Sekreterliği ve çağrı merkezinde ve çevre Teknikerliyi bölümünde asgari ücret e gelirim ve tıp şek. ve hasta Kabul ve. Halkla İlişkiler ve bilgisayar işletmeciliği sertifika var.
semra karamulla herşey çok iyi olmuş insan olduğumu hatırladık sonunda