AİLELER YARIŞIYOR BAŞVURU FORMU: Aileler Yarışıyor başvuru şartları neler, nasıl başvuru yapılabilir?

Aileler Yarışıyor başvuru 360TV nasıl, nereden yapılır, Aileler Yarışıyor WhatsApp numarası, iletişim bilgileri kaç, yarışma programına katılmak isteyen yarışma severler programın iletişim bilgilerini ve başvuru şeklini merak ediyor.

Google Haberlere Abone ol
AİLELER YARIŞIYOR BAŞVURU FORMU doldur, yarış

AİLELER YARIŞIYOR BAŞVURU: Yarışmaya nasıl yapılır, kimler katılabilir, ödül kaç para, aile olmak şart mı? WhatsApp numarası, iletişim bilgileri kaç? Başvuru yapmak isteyen yarışma severler, başvuru yolunu ve yöntemini merak ediyor. Başvuru için nereye müracaat etmek gerekiyor, başvuru formu veya katılım formunu nereden temin etmek gerekiyor? WhatsApp hattı numarası var mı? Telefon ve adres bilgileri nedir?

AİLELER YARIŞIYOR BAŞVURU FORMU

Programa katılan aileler 10 bin liralık ödül kazanma şansı yakalıyor. Ödülü alabilmek için öncelikle finale kalan aile olmak, akabinde ise aile adına yarışan iki kişinin bütün soruları isabetli şekilde cevaplayarak 200 puanı yakalaması gerekiyor. Program Asuman Krause'nin renkli kişiliğiyle 360 TV'de ekranlarında hafta içi her gün izleyicilere keyifli dakikalar yaşatıyor. Aileler Yarışıyor başvuru nasıl yapılır, kimler katılabilir, ödül kaç para, aile olmak şart mı, WhatsApp numarası, iletişim bilgileri kaç?

Aileler Yarışıyor başvuru nasıl, nereden yapılır, WhatsApp numarası, iletişim bilgileri kaç
Aileler Yarışıyor başvuru nasıl, nereden yapılır, WhatsApp numarası, iletişim bilgileri kaç

 

Eskiden TRT 1'de şimdilerde ise 360 TV'de yayınlanan yarışma yeniden ekranlara döndü. İlk bölümüyle büyük bir keyifle başlayan yarışmada, hem yarışmacılar hem izleyenler eğlendi. Ufuk Özkan'ın kendine has sunumuyla yarışma izleyenlere büyük keyif veriyor. 

Yarışmanın ne zaman başlayacağı, hangi günler ekrana geleceğiyle ilgili detaylar merak ediliyordu. Aileler Yarışıyor her gün yeni bir heyecan her gün yeni bir eğlence sunuyor. Stüdyodaki aileler kadar ekran başındaki izleyiciler de eğleniyor.

Bir zamanlar Ufuk Özkan'ın sunumuyla ekrana gelen yarışma her gün keyifli dakikalar yaşatıyordu. Özkan'ın kendine has sunumu ve eğlenceli kişiliğiyle renk kattığı yarışma uzun süre TRT 1'de ekrana geldi. Neden olduğu bilinmeyen bir şekilde yarışma TRT 1'deki yayınını sonlandırdı. Şimdilerde ise yeni kanalında yayınlanıyor. 

Yeni sunucusu Asuman Krause de yine aynı şekilde kendine has sunumuyla yarışmaya renk katıyor. 

AİLELER YARIŞIYOR BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Asuman Krause'nin sunumunu yaptığı Aileler Yarışıyor yarışması eskiden hafta içi her gün 15.45'te ekranlarda oluyordu; ancak araba ödüllü yeni yarışma haftada sadece bir gün yayınlanacak. O da Salı ve Cuma günleri akşam saat 20.00'de ekranlarda olacak.

Aileler Yarışması'na katılmak isteyenler için iki farklı yol bulunuyor. Birincisi yarışmayı düzenleyen film şirketinin internet sitesi üzerinden. Bu yolu tercih edenler aşağıdaki forma tıklayabilir.

Yeni başvuru adresi:

www.tv360.com.tr adresi üzerinden başvuru yapılabilir.

 

Yorumlar

Heybet adıyaman Biz şırnaklılar olarak katilmak istiyoruz .bi kerede doğudan bir gurup alın
Leyla Yarışma süper
Hatice Pekmezci Rica ediyorum Bay Özkan aman Tanrim kelimesini duymak istemiyorum onun yerine Allah! Cok cok cok Tessekkür ederim!
Erdal yarbasan Merhaba aileler yarışıyor programı ında verilen mısır ların seyircilere de ikram edilmesini dusunuyorum
Asliye Ulu Bende katılmak istiyorum ailemle bir turlu kayıt yapamadım