Aile faciası: Önce kızını sonra kendini vurdu

Elazığ'da kendisiyle görüşmek istemeyen kızıyla tartışan baba gözünü kırpmadan kızını öldürdü, sonra da kendini öldürmeye kalkıştı. Kız ölürken baba da ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Google Haberlere Abone ol

Elazığ'da 63 yaşındaki bir baba, kendisiyle görüşmek istemeyen 20 yaşındaki kızını tartışma esnasında vurarak öldürdü. Sonra da kendi başına silahı dayayarak intihar girişiminde bulunan baba ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. 

İddiaya göre olay Elazığ'ın Kırklar Mahallesi'nde meydana geldi. 63 yaşındaki baba Mikail K., kendisiyle görüşmek istemeyen kızı 20 yaşındaki Merve K.'yi tartışma esnasında tabancayla vurarak, öldürdü. Aynı silahla kendisini de ağır yaralayan Mikail K., hastanede tedaviye alındı.

Görgü tanıklarının anlattıklarına göre babasından boşanan annesiyle Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde yaşayan Merve K., gireceği sınav için ağabeyinin Elazığ'daki evine geldi. Kızının kentte olduğunu öğrenen baba Mikail K., iddiaya göre, merkeze bağlı Elmapınar köyünden gelip, görüşmek istedi. Merve K., babasıyla görüşmek istemeyince aralarında tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda Mikail K., tabancasını çıkararak, kızına ateş açtıktan sonra kendisini de vurdu.

Çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlileri, yaptığı kontrolde Merve K.'nin yaşamını yitirdiğini belirledi. İntihar teşebbüsünde ağır yaralanan Mikail K. ise ambulansla Fethi Sekin Şehir Hastanesi'ne kaldırılarak, tedaviye alındı.

CNN TÜRK EKRANLARINDA KÜFÜRLÜ TARTIŞMA

 

Yorumlar

Kadir Akıska Kredi garanti fonu garantörlüğünde Sayın Cumhurbaşkanımız ve maliye bakanımızın kefaletinde emekli maaşı aldığım bankadan tedavi giderleri için acil talebim hala sonuçsuz kaldı.Saydı makamları yok hükmünde sayan bankalar kredi vermedi insanları ltf aldatmayın.