Ahmet Çetin bulundu mu Müge Anlı'daki kayıp Ahmet bulundu mu?

Ahmet Çetin bulundu mu Müge Anlı'daki kayıp Ahmet bulundu mu?

Google Haberlere Abone ol

Ahmet Çetin bulundu mu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ailesi tarafınadn aranan Ahmet bulundu mu, akıbeti ne oldu?

Türkiye, dün Müge Anlı'nın programında gündeme gelen Ahmet Çetin ile ilgili ortaya çıkan detaya üzüldü. 

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde bir hafta önce kaybolan 24 yaşındaki Ahmet Çetin'den bir haftadır haber alamayan ailesi programa başvurmuştu. 

Küçükçekmece'de 4 Eylül tarihinde esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan 24 yaşındaki Ahmet Çetin'den gelen son dakika haberi ailesini yıktı.

Ahmet Çetin bulundu mu Müge Anlı'daki kayıp Ahmet bulundu mu?
Ahmet Çetin

 

Çetin'in cansız bedeni Beylerbeyi sahilinde bulundu. 

Çetin'in akıbetiyle ilgili olarak ise arkadaşı şüpheli olarak gözaltına alındı. Arkadaşı, Çetin'in kaybolması sonrasında çelişkili ifadeler vermişti. 

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde polise başvuran Ahmet Çetin'in akrabaları 24 yaşındaki gencin 4 Eylül gününden beri kayıp olduğunu, öldürülmüş olabileceğini söyleyerek müracaatta bulundu. Gencin esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğuna dair müracaat üzerine Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri tarafından soruşturma açıldı. Bu arada kayıp gencin eşyaları Küçükçekmece, Hasanoğlu Deresine atılmış bir halde bulundu.

Polis olayla ilgili geniş çaplı operasyon başlatırken, Ahmet Çetin'in kaybolduğu gün son gören kişi olan arkadaşı Murat K., ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programına bağlanarak olayla ilgili dün bilgi verdi. Ancak çelişkili ifadeler veren olayı her seferinde başka şekilde anlattığı tespit edilen Murat K. polis ekipleri tarafından dün gözaltına alındı. Gayrettepe'de bulunan Kayıp Şahıslar Büro Amirliğine getirilen Murat K. kaybolan Ahmet Çetin'le ilgili sorgulandı. Şüpheli Murat K. poliste verdiği ifadesinde arkadaşıyla birlikte içki içtiklerini, Ahmet Çetin'in bir anda yerinden kalkarak soyunduğunu ve ardından dereye atladığını iddia etti. Murat K., Ahmet Çetin'in ailesinden çekindiği için olayı kimseye anlatmadığını söylediği öğrenildi.

Öte yandan kayıp gençten bugün acı haber geldi. Sabah'ın haberine göre genç adamın cansız bedeni öğle saatlerinde Beylerbeyi sahilinde bulundu. Olay yerine Çengelköy Sabancı Polis Merkezi Amirliği ve sağlık ekipleri ekipleri sevk edilirken şahsın ailesinin yaptığı teşhisin ardından Ahmet Çetin olduğu netleştirildi.


 

Yorumlar