Agah Aydın kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Dr. Agah Aydın kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, uzmanlık alanı nedir? Psikiyatrist ve Psikoterapist Dr. Aydın hakkında merak edilen sorular ve hayatıyla ilgili detaylı bilgileri sizler için toparladık.

Google Haberlere Abone ol

Dr. Agah Aydın kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, sorularını genel olarak sağlık konusuyla ilgilenen kişiler tarafından sorulan sorulardır. 

İşte Psikiyatrist ve Psikoterapist Agah Aydın hakkında merak edilenlerden bazıları veya biyografisi: 

49 yaşında olan Agah Aydın İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nd 1996 yılında mezun oldu. 

Aydın, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastenesi‘nde ihtisasını tamamlayarak psikiyatri uzmanı olmuştur.

Trakya Üniversitesi Biyokimya Ana Bilim Dalında ve Trakya Üniversitesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalında birer yıl araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Temel ve Klinik Tıp Bilimleri alanındaki çalışmalarını 2005 yılında Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Psikiyatri ihtisası yaparak sürdürdü ve psikiyatri uzmanı oldu.

Aydın, ihtisası sırasında Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Eğitim Merkezi (AMATEM), Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalı, Adli Psikiyatri Kliniği, 4. Psikiyatri Psikotik Bozukluklar Kliniği, Ergen Psikiyatrisi Kliniği, 2. Nevroz Kliniği, 2. Basamak Poliklinikleri ve Cinsel İşlev Bozuklukları Polikliniklerinde çalışmıştır.

AGAH AYDIN'IN TEDx'TEKİ KONUŞMASINDAN BİR BÖLÜM

Yorumlar