Acemi Anneler son bölüm izle 127. Bölüm Full Tek Parça

Acemi Anneler son bölümü veya 127. Bölüm 13 Nisan 2021 Salı günü TRT 1 ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. Yaşanan onca olaydan ve tatsız vakadan sonra Hayat, Cenk'in butikteki hisselerine karşılık gelen parasını veriyor ve ondan butikten ayrılmasını istiyor.

Acemi Anneler son bölüm ya da 127. Bölüm 13 Nisan 2021 Salı günü TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Yeni bölümde Ramazan ayının gelmesiyle konular da ona göre şekillenmeye başladı. Ailelerde tatlı bir Ramazan telaşı ve heyecanı var. Öte yandan Hayat'ın peşini bırakmayan Jasmin bu kez tehditlere başlıyor. Cenk'in sabrı artık son noktasına geliyor; çünkü Jasmin'in yaptığı kıskançlıklar artık tahammül sınırlarını zorluyor. Acemi Anneler'in yeni bölümüne Jasmin'in olaylı dönüşü damgasını vuruyor. Hastanede yatan Beyza'nın yanında kalan Cenk ile Hayat'ı istemediği bir halde gören Jasmin, ortalığı birbirine katıyor. Ancak bu anlamsız kıskançlığı onu zor durumda bırakıyor. 

Bir Ankara dizisi olarak ekranlardaki yerini alan Acemi Anneler dizisi yeni bölümleriyle hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor.

TRT 1'in aile dizisi "Acemi Anneler" yeni bölümü 127. Bölüm 13 Nisan 2021 Salı günü saat 15.45'te TRT 1 ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. 

Acemi Anneler son bölümünü canlı izlemek için alttaki linki izleyebilirsiniz.

Acemi Anneler son bölüm izle 119. Bölüm Full Tek Parça

Orhan'ın evlat rolü oymanası Kainat hanım ile aralarındaki bağı daha ileri bir noktaya taşıyor. Ancak bu durum Sevda'nın sinirlerini iyice bozuyor.

Acemi Anneler son bölüm izle 118. Bölüm Full Tek Parça

Bugünkü bölüm ise yayın sonrasında eklenecektir.

Şirkette işler karışıyor, Süleyman denilen kişinin gerçekte kim olduğu ortaya çıkıyor. Öte yandan Beyza ile Murat yeniden nikah masasına oturarak nikah tazeliyor. Orhan'ın Kainat anneyle imtihanı giderek çetrefil bir hal alıyor. Kadınların eninde sonunda eşlerinin maç tutkularını kabullenmek zorunda kalıdğı son bölüm komik geçmişti. Erkeklerin maç tutkusu başlarına iş açıyor. Kadınlar bir olmuş onlara karşı harekete geçmiş durumdalar. Yeni bölümde Hayat'ı dolandıran kadının bulunması ve sonrasında Jasmin'in tezgahladığı oyunların ortaya çıkması yakın görünüyor. Kemal ile Nil arasındaki sorunlar ise her geçen gün daha da çetrefil hal alıyor. Ailecek izlenebilecek dizi her geçen gün popülerliğini arttırıyor.

ACEMİ ANNELER 123. BÖLÜM FULL İZLE 

ACEMİ ANNELER 122. BÖLÜM FULL İZLE

ACEMİ ANNELER 121. BÖLÜM FULL İZLE

ACEMİ ANNELER 120. BÖLÜM FULL İZLE

 

ACEMİ ANNELER CANLI İZLE:

Yorumlar

Yaren Mutlu Çooooook güzel bir dizi
Şilan Keşke hayatla cenk evlenseler jasmin moruğu defolup gitse
Elif guler Zaten birlikde degillerki
hello hayatla cenk evlensin yasemini planları bozulsun
Mars Ben bilirim çok seviyorum aynı zamanda hayranıyım