Acemi Anneler oyuncuları kimler oyuncu kadrosunda kim var?

Bir Ankara dizisi olarak ekranlara gelmeye başlayan Acemi Anneler dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte oyuncuları:

Google Haberlere Abone ol

TRT 1'in gündüz kuşağı programları arasında yep yeni bir Ankara dizisi dahil oldu. Televizyon kanallarının genellikle İstanbul ve İzmir gibi yerlerde çektikleri dizilerin aksine bu kez ekrana Ankara yapımı gündüz kuşağı bir dizis geliyor. Dizinin konusu da kendisi kadar ilginç. Genç kadınların evlilik ve aile ilgili kaygılarını, dertlerini, kederlerini, sevinçlerini ekrana taşıyan dizi kadınların beğenerek izleyeceği bir yapım olmaya aday gösteriliyor. Peki, Acemi Anneler dizisinin oyuncuları kimler, oyuncu kadrosunda kimler var?

Başarılı bir iş kadını olan Nil, çalıştığı şirketin finans müdürü adayıdır. Rakibi Seda ise bu mevkisini Nil’e kaptırmamak için türlü oyunlar oynamaktadır. Nil, şirketteki önemli bir toplantıya yetişmeye çalışırken kaza yapar. Nil’in kardeşten öte arkadaşları Sevda, Ceren ve Beyza onun yardımına koşarlar. Bu sırada Nil’e hastanede hiç beklemediği bir haber gelir… Bu haber onun ve bebek sahibi olmaya çalışan arkadaşları Beyza ile Ceren’in hayatlarını derinden etkileyecektir. Diğer yandan üç çocuk annesi Sevda’nın büyük kızı Ezgi, ailesinden büyük bir sır saklamaktadır. Bu sır acemi annelerin hayatlarına bomba gibi düşecek bir duygu fırtınasına neden olacaktır.

Acemi Anneler’in oyuncu kadrosunda; Merve Üçer, Begüm T. Turay, Melis Yıldıran, Yağmur Öztürk, Berk Bakioğlu, Cantuğ Tural, Tolga Akman, Önder Atakanlı, Cansın Yılmaz, Ege Semih Eken, İpek Çeken, Zeynep A.Metin, Nermin Uğur, Murat Volkan Benli, Deniz G.Koçman, Başak Vural, Tüğçe Özbey, Tamer Aykut, Aslı Bayyiğit, Rümeysa Ay, Ayça Dokumacı, Doğukan Demirci, Bade Çalışkan bulunuyor.

Ekranların yeni sesi “Acemi Anneler” geniş ailelerin sıcak hikayelerini, derin dostlukların omuz omuza maceralarını özleyenler için 19 Ekim’de ilk bölümüyle TRT 1’de…

ACEMİ ANNELER'İN İLK BÖLÜMÜ DUYGUSAL OLDU

 

Yorumlar