CHP'li aday seçim afişi görünsün diye ağacı kestirdi

CHP'li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu 31 Mart yerel seçim kampanyası çerçevesinde astırdığı afişi ağaç engeline takılınca harekete geçti. Çerçioğlu, reklamını kapatan ağacın kesimlesi talimatını verdi.

CHP'li aday seçim afişi görünsün diye ağacı kestirdi
13 Şubat 2019 Çarşamba 08:03

CHP'li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu skandala bir eyleme imza attı. Çerçioğlu yerel seçim çalışmaları kapsamında astırdığı bir afişin daha iyi görünebilmesi için önündeki ağaçları kestirdi.

Alınan bilgiye göre Nazilli ilçesinde İstiklal Mahallesi, Ordu Caddesi üzerindeki bir binanın dış cephesine belediye görevlileri tarafından Çerçioğlu'nun seçim propaganda afişi asıldı. Afiş asıldıktan sonra cephesindeki ağaçların afişin önünü kapattığının fark edilmesi üzerine buradaki birçok ağaç kesildi.

AK PARTİ MKYK ÜYESİ'NDEN GEZİ ÇIKIŞI

Olaya itiraz eden mahalle sakinleri ve zabıta görevlileri arasında gerginlik yaşandı. AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz, "Gezi eylemleri sürecinde Aydın'daki gösterilerde en ön sıralarda boy gösteren hanımefendi, kendi menfaati uğruna şimdi kaç ağaç kestiğini açıklasın" dedi.

Bu arada Aydın Büyükşehir Belediyesi Hukuk Daire Başkanlığı ise söz konusu yerde ağaç kesiminin yapılmadığını iddia etti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
XXX - 2 ay önce
GEZİ PARKINDA YÜREYENLER NERDESİNİZ