19 Ekim 2020 Pazartesi reyting sonuçları

Televizyon kanallarının 19 Ekim Pazartesi günü yayınladığı yapımlar arasında reyting sonuçlarında öne çıkan hangisi oldu? Uyanış Büyük Selçuklu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sefirin Kızı gibi iddialı yapımlardan hangileri birinci oldu?

Google Haberlere Abone ol

Star TV'de ise Sefirin Kızı dizisinin 24. Bölümü yayınlanırken, Show TV'de Çukur dizisinin yeni bölümü vardı. ATV'de ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, FOX TV'de Yasak Elma dizisi ekrana geldi. TRT 1'de ise geçen haftanın şampiyonu Uyanış Büyük Selçuklu dizisi hayranlarıyla buluştu. TV8 ekranlarında bu akşam MasterChef Türkiye'nin haftalık ilk bölümü yayınlandı. A2 Kanalı'nda ise Çocuklar Duymasın'ın eski bölümlerinde biri vardı. Peki, 19 Ekim Pazartesi reyting sonuçları nasıl oldu, kim birinci oldu?

İşte 20 Ekim Pazartesi reyting sonuçları: Total'de 1.sırada TRT1’de yayınlanan “Uyanış Büyük Selçuklu”, 2.sırada Show TV’de ekrana gelen “Çukur”, 3.sırada Star TV’de izleyiciyle buluşan “Sefirin Kızı” yer aldı. AB'de ise 1.sırada “Uyanış Büyük Selçuklu”, 2.sırada TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye”, 3.sırada "Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

12 EKİM 2020 PAZARETSİ REYTİNG SONUÇLARI (GEÇEN HAFTA)

Geçen hafta da birinci olan Uyanış Büyük Selçuklu bu haftanın da en çok izlenen dizisi oldu. Onu Çukur dizisi izlerken, onu da Sefirin Kızı takip etti.

İşte 12 Ekim reyting sonuçları:

5 EKİM 2020 PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI

Total'de ilk sırada TRT1’de yayınlanan “Uyanış: Büyük Selçuklu”, ikinci sırada Show TV’de ekrana gelen “Çukur”, üçüncü sırada TV8’de izleyici ile buluşan “Mastercheff Türkiye” yer aldı.

AB'de ise birinci sırada “Uyanış: Büyük Selçuklu”, ikinci sırada “Mastercheff Türkiye”, üçüncü sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

Yorumlar