11 Ekim 2020 Pazartesi reyting sonuçları

Televizyon kanallarının 11 Ekim Pazar günü yayınladığı yapımlar arasında en fazla hangileri izlendi. Dün akşamım reyting şampiyonu Türkiye-Rusya milli maçı oldu.

Google Haberlere Abone ol

Reyting yarışının 11 Ekim 2020 Pazartesi akşamki galibi Milli Takım oldu. TRT 1'de yayınlanan Türkiye - Rusya maçı en çok izlenen program oldu. Son ayların en fazla izlenen ve her pazar akşamı zirveye oturan programı olan MasterChef bile geride kaldı.

Total'de 1.sırada TRT1’de yayınlanan “Rusya-Türkiye UEFA Uluslar Ligi Karşılaşması”, 2.sırada TV8’de izleyici ile buluşan “Masterchef Türkiye”, 3.sırada Show TV’de ekrana gelen “A.Rıza” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Rusya-Türkiye UEFA Uluslar Ligi Karşılaşması”, 2.sırada “Masterchef Türkiye”, 3.sırada “Masterchef Türkiye”nin özeti yer aldı.

5 EKİM 2020 PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI

Total'de ilk sırada TRT1’de yayınlanan “Uyanış: Büyük Selçuklu”, ikinci sırada Show TV’de ekrana gelen “Çukur”, üçüncü sırada TV8’de izleyici ile buluşan “Mastercheff Türkiye” yer aldı.

AB'de ise birinci sırada “Uyanış: Büyük Selçuklu”, ikinci sırada “Mastercheff Türkiye”, üçüncü sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

 

Yorumlar