1 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi?

1 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Puanlar netleşti haftanın sonuncu olan gelini belli oldu. Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Google Haberlere Abone ol

Gelinim Mutfakta 1 Mayıs Cuma günü kim elendi? Bu hafta yarışmaya yeni dahil olan Güngör bu hafta elenecek mi? Hafta finalinde 1 Mayıs Gelinim Mutfakta puan durumu, kim elendi merak konusu oldu. Gelinim Mutfakta 1 Mayıs puanları haftanın elenenini belirleyecek. Yazımızda tüm detayları bulabilirsiniz.

1 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puanları bu haftanın elenenini belirleyecek. Elif rakiplerine dün aldığı puanlarla birlikte hafta puanını 52'ye yükseltti ancak bugün alınacak puanlar haftanın birincisini belirlemede etkili olacak. Neslihan, Elif ve Hatice arasında birer puan fark var dolayısıyla bugün alınacak puanlar çok önemli.

1 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi bugünün sonunda kaynanaların vereceği puanlarla birlikte netlik kazanacak. Ancak haftanın son gününe gelindiğinde alınan toplam puanlar şu şekilde oldu: Hatice düne kadar önde götürdüğü birinciliği dün Elif'e kaptırdı. Elif 52 puanda, Neslihan 51, Hatice, 49, bu hafta yarışmaya yeni katılan Güngör ise 39 puanda. Dolayısıyla bugünkü yarışma kıyasıya bir rekabetle sürecek.

1 Mayıs Cuma puanları, gelinlerin durumunu ortaya koyacak. Bu hafta bilezikleri her an gelinlerden biri alabilir toplam alınan puanlarla haftanın birincisini ya da elenen gelinini tahmin etmek zor. Ancak programın ilerleyen saatlerinde kaynanaların yapacapı tadım ve puanlama ile belirlenecek.

1 Mayıs Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı bugün alınacak puanlarla belirlenecek. Eleme potasına Güngör düşebilir ancak diğer gelinler kaynanalardan bir puan alırlarsa durum tamamen tersine dönebilir. Bugün alınacak puanlar kritik durumu ortaya koyacak.

GELİNİM MUTFAKTA 1 MAYIS CUMA KİM ELENDİ?

Hafta Finaline kadar gelinlerin aldığı çeyrek altın durumu şu şekilde: Perşembe günü Neslihan , Çarşamba günü Elif, Salı günü Hatice, Pazartesi ise kura sonucu Elif aldı. Dolayısıyla bu hafta Güngör hariç bütün gelinler çeyrek altını kazandı. Güngör bugün de performans sergileyemezse muhtemelen Güngör elenecek.

Puanlar netleşti, günün son tadım ve puanlaması yapılmadı henüz ama aşağıdaki tablodaki puanlara göre hesapladığımızda Gelinim Mutfak elenen gelin Güngör oluyor. 

  Güngör Neslihan Elif Hatice
Sevim
Hanım
x x x x
Reyhan Hanım 2 5 1 2
Çiğdem Hanım 2 1 5 3
Hüsniye Hanım 1 3 2 5
Toplam Puan  5 9 8 10

 

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN TOPLAM PUANLARI

Gelinim Mutfakta Haftanın Toplam Puanları izleyici tarafından merak konusu oldu. İşte bugüne kadar gelinlerin aldığı toplam puanlar

Gelinlerin İsimleri Toplam Puanlar
Hatice 35
Neslihan 36
Elif 45
Güngör 30

 

Yorumlar