İstanbul Metroport AVM'de kayınpeder cinneti

İstanbul'da Metroport AVM'de emekli polis kayınpeder, damadını kurşun yağmuruna tuttu. Saldırgan saldırı sırasında kendini de yaraladı

İstanbul Metroport AVM'de kayınpeder cinneti
16 Nisan 2016 Cumartesi 15:14

İstanbul Bahçelievler'de bulunan Metroport Alışveriş Merkezi'nde emekli polis Selman Ataş damadına kurşun yağdırdı. Saldırıda damadı ağır yaralanırken, kayınpeder arbedede kendini de bacağından vurdu.

İstanbul'da Bahçelievler'deki Metroport AVM'de bugün silahlı bir saldırı yaşandı. Hürriyet'in haberine göre olay şöyle gelişti: Emekli bir polis Selman Ataş, damadı Cihan Akbaş ile birlikte Metroport AVM'ye gelerek yemek katına çıktı. Bir süre oturan kayınpeder ve damat tartışmaya başladı. Ve emekli polis silahını çekerek damada ateş açtı. Bu sırada çıkan arbedede ise kayınpeder kendini de bacağından vurdu. Tartışmanın damadın emekli polisin kızından ayrılmak istemesinden çıktığı iddia edildi.

AVM yetkilileri yaralı şahısların hastaneye kaldırıldığını belirtirken, kayınpederin durumunun hafif olduğunu damada ise acil müdahale edildiğini bildirdiler.

Sosyal medyada bir anda AVM'ye silahla nasıl girildiğine dair çıkan tartışmalara da değinen Metroport yetkilileri, "Emekli güvenlik görevlisi olduğu için silah taşıma ruhsatı bulunuyor. Bu nedenle güvenlikten silahla geçebildi" dediler.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×