Uçak Biletinizi Ucuza Alın

Türkiye menşeli fiyat karşılaştırma sitesi Bilio.com, karşılaştırdığı 4,5 milyon ürünün arasına uçak bileti karşılaştırma hizmetini de ekledi.

Uçak Biletinizi Ucuza Alın
19 Mart 2015 Perşembe 14:31

Uçak Biletinizi Ucuza Alın İnternet Türkiye menşeli fiyat karşılaştırma sitesi Bilio.com, karşılaştırdığı 4,5 milyon ürünün arasına uçak bileti karşılaştırma hizmetini de ekledi.19.03.2015 / 07:00

Bilio.com sitesine giren kullanıcılar bundan böyle gitmek istedikleri destinasyonları ve gidecekleri tarihleri seçerek yüzlerce havayolunun uçak bileti fiyatlarına ulaşabiliyor ve kendilerine en müsait uçak biletini sunan havayolu sitesine yönlendirilerek biletini satın alabiliyor.

Konuyla ilgili konuşan Bilio.com Genel Müdürü Can Günay, “Türkiye'nin en fazla ziyaret edilen fiyat karşılaştırma sitesi şekilde kullanıcılarımıza uçak bileti karşılaştırma hizmetini sunmaya başladığımız için fazla fazla mutluyuz. İnternet üstünden uçak bileti satın alma, Türkiye e-ticaret pazarındaki en mühim kalemlerden biri. Yeni hizmetimizle kullanıcılarımızın en kısa zamanda en avantajlı fiyatla uçak bileti almalarını sağlayacak ve onların tasarruf etmelerine destekçi olacağız” dedi.

:: Bilio.com'un yeni özelliğini beğendiniz mi?

Yazan: Ender Öztürk
SDN - ShiftDelete.Net

Kaynak: SDN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×