Swarm'da DM'den Yürüme Dönemi Başladı

Popüler yer bildirim ve mekan keşfetme uygulaması Swarm'a direkt mesaj özelliği geldi. Bu özellik ile arkadaşlarınıza Swarm üzerinden mesaj gönderebileceksiniz.

Swarm'da DM'den Yürüme Dönemi Başladı

Swarm'da DM'den Yürüme Dönemi Başladı Güncelleme Popüler yer bildirim ve mekan keşfetme uygulaması Swarm'a direk mesaj ayrıcalığı geldi. Bu özellik ile arkadaşlarınıza Swarm üstünden mesaj gönderebileceksiniz.13.03.2015 / 11:00

Foursquare, geçtiğimiz senelerde yer bildirme özelliğini Swarm uygulamasına devretmişti. Swarm'un yaygınlaşmasından sonra % kullanıcılara yeni mekanlar önerme üstüne yoğunlaşan Foursquare, bugün yer bildirim uygulaması için bir güncelleme yayınladı.

Swarm'a gelen güncelleme ile bundan böyle yer bildirimi oluşturan kullanıcılar tıpkı Twitter'da bulunduğu benzeri arkadaşlarına direk mesaj gönderebilecek. Mesajlaşma özelliğiyle bununla beraber küme sohbeti oluşturma seçeneği de geliyor. Gönderdiğiniz mesajların okundu bilgisi de karşı tarafa iletilecek.

Direkt mesaj özelliğinde bulunmuş olduğunuz mekanın pozisyonu da otomatik şekilde mesajınıza ekleniyor. Gönderilen konum harita üstünde gösterildiği için daha kapsamlı bilgilere ulaşabilecek. Swarm'u yeni nitelikleri ile kullanımı için App Store ya da Google Play'den uygulamayı güncelleyebilirsiniz.

:: Swarm'un direk mesaj özelliğini beğendiniz mi?

Yazan: Ender Öztürk
SDN - ShiftDelete.Net

Kaynak: SDN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×