Hotmail oturum aç, Hotmail giriş sign ve MSN hesap açma işlemleri

Hotmail oturum aç, Hotmail giriş sign, Hotmail'de nasıl oturum açılır? Hotmail'e nasıl giriş yapabilirim? gibi sorular genellikle bu mail hizmetinin kullanıcıları tarafından Google'da aranır. "Hotmail'de nasıl oturum açarım? Hotmail.com oturum açma paneli nasıl kullanılır?" sorularının cevabı ve Hotmail 2018 değişiklikleri ile ilgili soruların ayrıntıları haberimizde. Milyonlarca insan tarafından kullanılan hotmail.com adresinden giriş yaparken nelere dikkat edilmelidir? Hotmail Şifre nasıl korunur? Hotmail msn mi? Hotmail ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hotmail haber ve gelişmeler haberimizde...

Hotmail oturum aç, Hotmail giriş sign ve MSN hesap açma işlemleri
14 Ağustos 2018 Salı 12:15

Hotmail - Windows Live Hotmail - Microsoft'un internet kullanıcılarına sunduğu ücretsiz e-posta sağlayıcısı. Kolay bir arayüze sahip olan MSN Hotmail, Windows Live Hotmail ismini değiştirdi. Microsoft, Hotmail üzerine kurduğu Outlook.com ile birleştirdi. Hotmail sign sekmesinden hotmail oturum açılır, hotmail kaydol sekmesinden ise kayıt yapabilirsiniz. Günümüzde hotmail ve Gmail en büyük rakiplerdir.
 
Hotmail giriş sign yapmak ve Hotmail'de oturum açmak herkes için bir merak edilen konulardan biridir. Hotmail'e giriş yapma ve herkesin merak ettiği hotmail'e giriş yapma ile ilgili tüm bilgileri sizinle paylaşacağız.

Hotmail'e giriş yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilmeniz gerekiyor. Hotmail mail adresine giriş yaparken bu bilgileri girmeden giriş yapamazsınız. Elinizde bu bilgilere sahipseniz, hotmail giriş panelinde ilgili yerlere yazabilirsiniz. Sonra  ENTER tuşuna basabilirsiniz.

Hotmail msn mi?

Bugün insanlar MSN ve hotmail hesabını ayrı hesaplar olarak anlıyorlar. Ama aslında Hotmail ve msn arasında herhangi bir fark yoktur. İkisi de aynı şeyi kastediyor ve aynı panelden girebiliyorsunuz. MSN hesabınıza kayıt olabilmeniz için zaten hotmail hesabınız olmak zorunda. Temelde hotmail ve mail ile aynı. Zaten mailin hotmail'den ayrı bir yanı yoktur.

Hotmail giriş yapmak için tıklayınız

Hotmail Skype hesap oluşturma

Çevrimiçi olarak kaydolarak bir Microsoft hesabı veya bir Skype hesabı oluşturabilirsiniz. Microsoft hesabınıza veya Skype hesabınıza kaydolurken yanlış veya yanıltıcı bilgi kullanmamayı kabul edersiniz. Bazı durumlarda, İnternet servis sağlayıcınız gibi üçüncü bir kişi Microsoft hesabı atamış olabilir. Microsoft hesabınızı üçüncü bir kişiden aldıysanız, üçüncü kişinin hesabınıza ulaşma, Microsoft hesabına erişmek veya silmek gibi ek haklara sahip olabilir. Microsoft'un bu ek şartlar için hiçbir sorumluluğu olmadığı için lütfen üçüncü kişilere sağlanan ek şartları inceleyin. İşletmeniz veya işvereniniz gibi tüzel kişilik adına bir Microsoft hesabı oluşturursanız, bu Hizmet Koşullarını tüzel kişilik adına kabul etmeye yetkili olduğunuzu beyan edersiniz. Microsoft hesabınızı veya Skype hesabınızı başka bir kullanıcıya veya varlığa devredemezsiniz. Hesabınızı korumak için hesap bilgilerinizi ve şifrelerinizi gizli tutun. Microsoft hesabınızın veya Skype hesabınızın altında gerçekleşen tüm etkinliklerden siz sorumlusunuz 

Hotmail giriş, Hotmail oturum açma nasıl yapılır?

"Hotmail'e giriş nasıl yapabilirim?" sorusu bu mail servisini kullananlar tarafından Google'de sık sık aranıyor. "Hotmail oturum açma nasıl yapılır? Hotmail oturum açma paneli nasıl kullanılır" sorularınının detaylı cevabı ve 2018 değişiklikleri haberimizde. Milyonlarca insanın kullandığı 'hotmail.com' adresinden yapılan oturum açma ve giriş işlemlerinde nelere dikkat edilmeli? 

Hotmail'in tarihçesi

Hotmail, 1995 yılında "Sabeer Bhatia" ve "Jack Smith" tarafından kurulmuştur. O dönemde tarayıcı üzerinden kullanılabilinen ilk e-posta programı olan Hotmail 4 Temmuz 1996 tarihinde tamamen kullanılabilir hale gelmiştir. Hotmail ismi Jack ve Sabeer yeni servislerine isim bulmaya çalıştıkları sırada HTML harflerini çağrıştırdığı için seçilmiştir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×