Haftanın Android Uygulamaları 39

Her hafta Cumartesi günleri, sizler için hazırladığımız haftanın Android uygulamalarının 39. haftasında karşınızdayız. Bu hafta da en iyi uygulamaları bir araya getirdik.

Haftanın Android Uygulamaları 39
07 Mart 2015 Cumartesi 12:39

Haftanın Android Uygulamaları 39 Android Uygulamaları Her hafta Cumartesi günleri, sizler için hazırladığımız haftanın Android uygulamalarının 39. haftasında karşınızdayız. Bu hafta da enfazla uygulamaları bir araya getirdik.07.03.2015 / 12:30

Google'ın geliştirmeye devam ettiği, Android'in resmi uygulama mağazası Play Store'da, milyonlarca oyun ve uygulama yer alıyor.

Bizde ShiftDelete.Net takımı olarak, her hafta Cumartesi günleri sizler için 5 muvaffakiyetli Android uygulamasını bir araya getiriyoruz.

Haftanın Android uygulamalarının 39. haftasında da enfazla ve en yeni Android uygulamalarını sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Android uygulamaları.

Kim Ne Taktı

Düğünde kimlerin ne taktığını merak eden ve takılanların kaydını yakalamak isteyenlerdenseniz, Kim Ne Taktı uygulaması, sizler düşünülerek hazırlandı.

Yeni bir girişimin ürünü bulunan ve dikkat çekibi bir uygulama diyebileceğimiz Kim Ne Taktı, Android 2.2 ve üzeri sürümlerin bulunduğu akıllı telefon ve tabletlere yüklenebiliyor.

Diğer uygulamalar için öteki sayfalara geçebilirsiniz.

Kaynak: SDN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×