Haftanın Android Oyunları 10

Her hafta Pazar günleri sizler için hazırladığımız haftanın Android oyunlarının onuncu haftasında, en iyi ve en eğlenceli oyunları sizler için sıralamaya devam ediyoruz.

Haftanın Android Oyunları 10
15 Mart 2015 Pazar 17:12

Haftanın Android Oyunları 10 Android Uygulamaları Her hafta Pazar günleri sizler için hazırladığımız haftanın Android oyunlarının onuncu haftasında, en fazla aşırı ve en eğlenceli oyunları sizler için sıralamaya devam ediyoruz.15.03.2015 / 17:00

Mobil platformda en fazla aşırı kullanıcıya ve en fazla aşırı uygulamaya sahip bulunan Android'in uygulama mağazası Play Store'da on binlerce uygulama bulunuyor.

Bizlerde ShiftDelete.Net takımı şekilde her hafta Pazar günleri, Google Play Store'da yer saha Arcade'den aksiyona, macera'dan yarış oyunlarına kadar, en fazla aşırı oyunları sizler için belirliyor ve yayınlıyoruz.

Angry Birds: Stella Pop

Rovio'nun sinirli kuşları bu sefer değişik bir oyun şekli ile karşımıza çıkıyor. Angry Birds: Stella karakterleri ve ambiyansı ile geliştirilen AB: Stella Pop'da; sapan ile baloncuklara misyon alıp patlatmaya çalışıyoruz. Angry Birds: Stella Pop, eğlenceli grafikleri ve değişik bölümleri ile zaman geçirmenizi sağlayacak güzel bir oyun.

Angry Birds: Stella Pop'u buradan indirebilirsiniz.

Kaynak: SDN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×