Google Play Store, 3 Yaşında!

Android'in resmi uygulama mağazası Google Play Store, bugün 3 yaşına girdi. Google Play Store'un doğum gününe özel indirimli uygulamalar da, Play Store'da öne çıkarıldı.

Google Play Store, 3 Yaşında!

Google Play Store, 3 Yaşında! Android Android'in resmi uygulama mağazası Google Play Store, bugün 3 yaşına girdi. Google Play Store'un doğum gününe hususi indirimli uygulamalar da, Play Store'da öne çıkarıldı.05.03.2015 / 21:30

Android yıllardır gelişiyor olmasına rağmen, resmi uygulama mağazasının Android Market adından Google Play Store'a geçmesinden bu güne 3 sene geçti.

3 sene arada Google hem Android, hem de uygulama mağazası Play Store'da aşırı ciddi değişiklikler yaptı.

3 yılda aşırı şey değişti!

Öyle ki bir süredir Google Play Store, bundan böyle sırf uygulama değil, akıllı cihazlar, kitap, film, müzik, oyun ve uygulama mağazası oldu.

Henüz yurdumuzda sırf kitaplar, oyunlar ve uygulamalar kullanılabilir olsa da, Google'ın Play Store üstündeki çalışmaları devam ediyor.

Doğum gününe özel, indirimli uygulamalar!

Son şekilde tasarımsal değişikliklerin olabileceği gündeme gelen Google Play Store'un doğrum günü sebebi ile pek aşırı uygulama indirime girdi.

Bedavadan biraz yüksek bedelli diyebileceğimiz Facetune ve Runtastic uygulamaları, an sebebiyle sırf 25 kuruş karşılığı satın alınabiliyor.

Google Play'deki indirimlerden faydalanmak için tek yapmanız gereken ise, Play Store web sayfasını yada uygulamasını ziyaret etmek.

Google'ın Android ve Play Store ile ilgili çalışmaları devam ediyor. Bakalım ilerleyen aylarda Play Store'da diğer ne benzeri yenilikler ile karşılaşacağız.

:: Google Play Store'un doğum günü konusunda neler izah etmek istersiniz?

Yazan: Caner Sönmez
SDN - ShiftDelete.Net

Kaynak: SDN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×