banner379

Google Play Store, 3 Yaşında!

Android'in resmi uygulama mağazası Google Play Store, bugün 3 yaşına girdi. Google Play Store'un doğum gününe özel indirimli uygulamalar da, Play Store'da öne çıkarıldı.

Google Play Store, 3 Yaşında!
05 Mart 2015 Perşembe 23:21

Google Play Store, 3 Yaşında! Android Android'in resmi uygulama mağazası Google Play Store, bugün 3 yaşına girdi. Google Play Store'un doğum gününe hususi indirimli uygulamalar da, Play Store'da öne çıkarıldı.05.03.2015 / 21:30

Android yıllardır gelişiyor olmasına rağmen, resmi uygulama mağazasının Android Market adından Google Play Store'a geçmesinden beri 3 sene geçti.

3 sene arada Google hem Android, hem de uygulama mağazası Play Store'da fazla fazla mühim değişiklikler yaptı.

3 yılda fazla fazla şey değişti!

Öyle ki bir süredir Google Play Store, bundan sonra yalnızca uygulama değil, akıllı cihazlar, kitap, film, müzik, oyun ve uygulama mağazası oldu.

Henüz yurdumuzda yalnızca kitaplar, oyunlar ve uygulamalar kullanılabilir olsa da, Google'ın Play Store üstündeki çalışmaları devam ediyor.

Doğum gününe özel, indirimli uygulamalar!

Son şekilde tasarımsal değişikliklerin olabileceği gündeme gelen Google Play Store'un doğrum günü sebebiyle pek fazla fazla uygulama indirime girdi.

Bedavadan biraz yüksek bedelli diyebileceğimiz Facetune ve Runtastic uygulamaları, an sebebi ile yalnızca 25 kuruş karşılığı satın alınabiliyor.

Google Play'deki indirimlerden faydalanmak için tek yapmanız gereken ise, Play Store web sayfasını ve ya uygulamasını ziyaret etmek.

Google'ın Android ve Play Store ile ilgili çalışmaları devam ediyor. Bakalım ilerleyen aylarda Play Store'da diğer ne bunun şeklinde yenilikler ile karşılaşacağız.

:: Google Play Store'un doğum günü meselesinde neler izah etmek istersiniz?

Yazan: Caner Sönmez
SDN - ShiftDelete.Net

Kaynak: SDN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×