Galaxy S5 Durduk Yere Yandı

Samsung'un yerini Galaxy S6'ya devreden amiral gemi modeli Galaxy S5'in durduk yere yandığı iddia edildi

Galaxy S5 Durduk Yere Yandı

Galaxy S5 Durduk Yere Yandı Mobil Samsung'un yerini Galaxy S6'ya devreden amiral gemi modeli Galaxy S5'in durduk yere yandığı iddia edildi. Günümüzde gelişen teknoloji bundan böyle yaşamın her konusunda karşımıza çıkıyor. Artık her şeyin akıllandığı şu günlerde maksimum tercih ettiğimiz akıllı aygıt ise telefonlarımız.

Artık neredeyse herkeste mevcut bulunan akıllı telefonların günledik hayatımızı kolaylaştırdığı kadar bir o kadarda riske attığı bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken bir gerçek. Zira akıllı telefonların patlaması çok sayıda kez gündemimizde yer etti, aynı şu anda bulunduğu gibi.

Jihend adlı bir Reddit kullanıcısının söylediğine kıyasla geçtiğimiz günlerde hala borçlarını ödemekte bulunduğu akıllı telefonu Galaxy S5 yandı.

Kullanıcı T-Mobile'a halen 400 dolar borcu olduğunu belirterek ekledi; bir şeyler yemek dışarı çıktığında telefonunu masasının üstüne bıraktığını ve döndüğünde ise yanık kokusunu ayrım ettiğini ifade eden kullanıcı odasına gittiğinde yanan şeyin telefonu olduğunu görmüş. Daha sonra panikleyen kullanıcı telefonun üstüne bir bardak su dökmüş.

Kullanıcısının söylediğine kıyasla üçüncü parti bir şarj aleti yada batarya kullanmayan, henüz borcu bitmemiş akıllı telefonun yanmasına neyin neden bulunduğu ise henüz bilinmiyor. T-Mobile ise Galaxy S5'in yanma iddiasına karşılık şekilde bütün delilleri incelemeye aldı.


Etiketler; #Galaxy S5

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×