Apple Watch'a İlk Kılıf: ActionProof

Apple'ın çok konuşulan akıllı saati Apple Watch için hazırlanan ilk kılıf ortaya çıktı. ActionProof firması tarafından geliştirilen kılıf ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Apple Watch'a İlk Kılıf: ActionProof

Apple Watch'a İlk Kılıf: ActionProof Giyilebilir Teknoloji Apple'ın aşırı konuşulan akıllı saati Apple Watch için hazırlanmakta bulunan ilk kılıf ortaya çıktı. ActionProof firması nedeni ile geliştirilen kılıf ile alakalı bütün detaylar haberimizde.11.03.2015 / 10:30

9 Mart günü düzenlenen faaliyet ile tanıtılan Apple'ın akıllı saati Apple Watch, gündemden düşmüyor. Haberimize misafir bulunan ürün ise Apple Watch için imal edilen ilk kılıf.

Fiyatı ile aşırı konuşulan akıllı saat için İtalya merkezli ActionProof firması, şahısların 350 dolar ile 17 bin dolar içinde değişen meblağları bir saate verdiklerinde gözü benzeri bakmak isteyeceklerini düşünmüş olacak ki akıllı saat için bir kılıf hazırlamışlar.

Indiegogo üstünden henüz af toplama evresinde bulunan proje, Apple Watch için 360 derecelik bir koruma sunuyor. Bu kılıf saati düşmelere, çarpmalara karşı korurken ekrana, butona ve denetim tekerleğine de tam erişim sunuyor.

Saati için koruma kılıfı kullanmayı kim ne kadar tercih eder bilinmez lakin Apple Watch için hususi şekilde tasarlanan bu kılıf kullanımlarınızı kısıtlamıyor yahut zorlaştırmıyor. Kılıf, mikrofon ve hoparlör boşluklarını olduğunu benzeri saatini ardında yer piyasa sensörleri de kapatmıyor.

En az 20 dolar af yapabileceğiniz projenin hedeflediği rakam ise 10,000 dolar.

:: Sizce akıllı saatte kılıf kullanmaya lazım mevcut mı?

Yazan: Bekir Can Yumrutepe
SDN - ShiftDelete.Net

Kaynak: SDN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×