Age Of Sparta'yı Oynadık

Gameloft firmasının strateji oyunu Age Of Sparta, antik Yunan konsepti ile kent kurma oyunları arasına giriş yaptı. Oyunun üç büyük platform için de sunulması onu benzerlerinden ayırıyor.

Age Of Sparta'yı Oynadık
28 Mart 2015 Cumartesi 21:11

Age Of Sparta'yı Oynadık Oyun Gameloft firmasının strateji oyunu Age Of Sparta, antik Yunan konsepti ile şehir kurma oyunları arasına giriş yaptı. Oyunun üç kocaman platform için de sunulması onu benzerlerinden ayırıyor.28.03.2015 / 21:00

ShiftDelete.Net'te her hafta yayınladığımız 'Haftanın Android Oyunları' ve'Haftanın iOS Oyunları' içeriklerine ek olarak, her hafta dikkat çeken mobil oyunları videolu şekilde sizlere inceleyip, önereceğiz.

Bu videodaki oyunumuz Age Of Sparta!

Kent kurma oyunları Clash Of Clans ile doruk noktasına ulaşmış durumda, durumun böyle olduğunu gören kocaman oyun firmaları da arkası paradigma strateji oyunlarını tanıtıyor. Güzel bir strateji oyunu bulunan Age Of Sparta, Android ve iOS platfırmları haricinde Windows Phone platformunu da unutmadığı için bu konu konusunda kocaman bir ajantaja sahip.

Age Of Sparta, hem iOS hem Android hem Windows Phone platformlarında parasız şekilde mevcut. Oyunu Android cihazlara indirmek için buraya, iOS cihazlara indirmek için buraya, Windows Phone cihazlara indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. İyi seyirler.

:: Age Of Sparta konusunda ne düşünüyorsunuz?

Yazan: Arden Papuççiyan
SDN - ShiftDelete.Net

Kaynak: SDN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×