Ünal Aysal: Sıkıntılara rağmen güzel bir sezon geçirdik

Galatasaray Kulüp Başkanı Ünal Aysal, sıkıntılara rağmen çok güzel bir sezon geçirdiklerini söyledi.Sarı-kırmızılı Kulüp Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Sporcular Derneği'nin düzenlemiş olduğu yemeğe katıldı. Yemeğe Başkan Aysal'ın...

Ünal Aysal: Sıkıntılara rağmen güzel bir sezon geçirdik
29 Nisan 2014 Salı 23:43

Galatasaray Kulüp Başkanı Ünal Aysal, sıkıntılara rağmen çok güzel bir sezon geçirdiklerini söyledi.

Sarı-kırmızılı Kulüp Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Sporcular Derneği'nin düzenlemiş olduğu yemeğe katıldı. Yemeğe Başkan Aysal'ın yanısıra Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, yönetim kurulu üyeleri Şükrü Ergün, Mehmet Cibara, Ebru Köksal, Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Galatasaray Liv Hospital Erkek Basketbol Takımı ve A Milli Basketbol Başantrenörü Ergin Ataman ve çok sayıda eski sporcular katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Galatasaraylı Sporcular Derneği Başkanı Mehmet Nazifoğlu, "Çok güzel bir ortamdayız. Galatasaray'ın tüm elemanları burada." diye konuşması davetlileri güldürdü. Nazifoğlu'nun ısrarları sonrası Başkan Ünal Aysal'da bir konuşma yaptı. Aysal, "Değerli dostlarım, aslında 'eleman' kelimesi bana yapıştı ama her zaman bunu tekrarladım. Hepimiz Galatasaray'ın elemanlarıyız. Galatasaray'ı Galatasaray yapan birer üniteyiz. Galatasaray'ın üzerinde kimse yok. Hepimiz birleştiğimiz vakit Galatasaray oluyoruz. Önemli olan, bu sıcaklıkla, dostlukla, güç birliğiyle birlikte olabilmek. Bu tip akşamların ardından ertesi sabah daha güçlü şekilde çalışmaya dönüyoruz. Mayıs ayı itibariyle hemen hemen tüm branşlarımızda sezonu tamamlamış olacağız. Tüm zorluk ve sıkıntılara, ufak tefek aksaklıklara rağmen güzel bir sezon geçirdiğimizi düşünüyoruz." diye konuştu.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×