Uluslararası Okul Sporları Olimpiyatları'na doğru

- Trabzon Valisi Yavuz: - "Gymnasiade 2016'nın, zamanında ve en güzel şekilde yapılması için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor"

Uluslararası Okul Sporları Olimpiyatları'na doğru
21 Haziran 2016 Salı 15:13


TRABZON (AA) - Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Uluslararası Okul Sporları Olimpiyatları'nın (Gymnasiade) zamanında ve en güzel şekilde yapılması için çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü söyledi.

Vali Yavuz, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, 11-18 Temmuz'da Trabzon'da yapılacak Gymnasiade 2016'nın hazırlıklarını kontrol etti.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü binasında, müdür vekili Birdal Öztürk ile olimpiyat hazırlıklarında görevli ekip ve diğer ilgilerle bir araya gelen Vali Yavuz, çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

Vali Yavuz, burada yaptığı konuşmada, Trabzon'un bir spor şehri olduğunu vurguladı.

Kentte yapılacak olimpiyatların önemli bir organizasyon olduğuna işaret eden Yavuz, "Gymnasiade 2016'nın zamanında ve en güzel şekilde yapılması için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bu anlamda yapılan çalışmaları görmek istedik. Herhangi bir sıkıntımız yok. İlimiz bu organizasyondan yüzünün akıyla çıkacaktır." ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×