UEFA Avrupa Ligi'nde Karabük ve Bursa'nın rakipleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde Eskişehirspor ve Sivasspor'a verilen ceza sonrası mücadele etme şansı bulan Bursaspor ile Kardemir Karabükspor'un 3. Ön Eleme Turu'ndaki rakipleri belli oldu.İsviçre'nin Nyon şehrinde bulunan UEFA'nın genel merkezinde çekilen...

UEFA Avrupa Ligi'nde Karabük ve Bursa'nın rakipleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde Eskişehirspor ve Sivasspor'a verilen ceza sonrası mücadele etme şansı bulan Bursaspor ile Kardemir Karabükspor'un 3. Ön Eleme Turu'ndaki rakipleri belli oldu.

İsviçre'nin Nyon şehrinde bulunan UEFA'nın genel merkezinde çekilen kura sonunda tarihinde ilk kez Avrupa kupalarında mücadele edecek Kardemir Karabükspor'un karşılaşacağı takım, 2. Ön Eleme Turu'nda mücadele eden Rosenborg (Norveç) - Sligo Rovers (İrlanda) eşleşmesinin galibi oldu.

2. ön eleme turunda Gürcistan'ın Chikhura Sachkhere takımıyla eşleşen ve dün akşam oynanan ilk maçtan 0-0'lık sonuçla ayrılan Bursaspor ise turu geçmesi halinde Neftçi (Azerbaycan) - Koper () eşleşmesinde turu geçen takım olacak.

Avrupa'nın kulüp bazındaki ikinci büyük kupasının 3. ön eleme turu karşılaşmaları, 31 Temmuz ve 7 Ağustos'ta yapılacak.

UEFA AVRUPA LİGİ 3. ÖN ELEME EŞLEŞMELERİ

Kardemir Karabükspor - Rosenborg / Sligo Rovers

Hull City - Trencín / FK Vojvodina

Atromitos - Sarajevo / FK Haugesund

Kairat Almaty / Esbjerg - Ruch Chorzow / FC Vaduz

Neftçi Bakü / Koper - Bursaspor - Chikhura Sachkhere

Torino - IF Brommapojkarna / Crusaders

Luzern / Saint Johnstone - Zestafoni / Spartak Trnava

Chornomorets Odesa - RNK Split / Hapoel Beer Sheva

Mainz - RoPS Rovaniemi / Asteras Tripolis

Litex Lovech / Diosgyori - Sillamae Kalev / FC Krasnodar

Mlada Boleslav / Siroki Brijeg - Lyon

Trencín / Vojvodina - Hull City

Buducnost Podgorica / Omonia - Metalurg Skopje / Zeljeznicar

PSV Eindhoven - Botev Plovdiv / St Pölten

Motherwell / Stjarnan - Nomme Kalju / KKS Lech Poznan

KF Laçi / FC Zorya Luhansk - Molde FK / Gorica

Real Sociedad - Aberdeen / Groningen

Astana / Hapoel Tel-Aviv - Linfield / AIK Solna

Zulte Waregem / Zawisza Bydgoszcz - Derry City / FC Shakhtyor Soligorsk

CİHAN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×