UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu başlıyor

- Yarın oynanacak 3. ön eleme turu ilk maçlarında Medipol Başakşehir, Hırvatistan'ın Rijeka, Osmanlıspor da Estonya'nın Nomme Kalju takımını ağırlayacak - Domzale-West Ham United karşılaşmasını Mete Kalkavan, Admira-Slovan Liberec mücadelesini ise Halis Özkahya yönetecek

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu başlıyor


ANKARA (AA) - UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu, yarın oynanacak maçlarla başlayacak.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı kupasında, 3. ön eleme turu ilk karşılaşmaları yarın, rövanş müsabakaları ise 4 Ağustos'ta yapılacak.

Turnuvada Türkiye'yi temsil eden ekiplerden Medipol Başakşehir, Hırvatistan'ın Rijeka takımını saat 20.30'da, Osmanlıspor da Estonya kulübü Nomme Kalju'yu saat 21.00'de konuk edecek.

Türk hakem Mete Kalkavan'ın düdük çalacağı mücadelede, Domzale ile bir dönem Beşiktaş'ın teknik direktörlüğünü yapan Slaven Bilic'in çalıştırdığı West Ham United karşılaşacak. Halis Özkahya ise Admira-Slovan Liberec karşılaşmasını yönetecek.

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk maçlarının programı şöyle:


18.00 AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Spartak Moskova (Rusya)

19.30 Oleksandriya (Ukrayna) - Hajduk Split (Hırvatistan)

19.45 Heracles (Hollanda) - Arouca (Portekiz)

20.00 Lille (Fransa) - Gebele (Azerbaycan)

20.00 Jelgava (Letonya) - Beitar (İsrail)

20.00 Torpedo Zhodino (Belarus) - Rapid Wien (Avusturya)

20.00 Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Rio Ave (Portekiz)

20.00 Zaglebie (Polonya) - SonderjyskE (Danimarka)

20.00 Austria Wien (Avusturya) - Spartak Trnava (Slovakya)

20.00 Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) - Vorskla (Ukrayna)

20.00 Göteborg (İsveç) - HJK (Finlandiya)

20.30 Medipol Başakşehir - Rijeka (Hırvatistan)

20.30 Birkirkara (Malta) - Krasnodar (Rusya)

20.45 Luzern (İsviçre) - Sassuolo (İtalya)

20.45 Grasshoppers (İsviçre) - Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi)

21.00 Genk (Belçika) - Cork City (İrlanda Cumhuriyeti)

21.00 Osmanlıspor - Nomme Kalju (Estonya)

21.00 Pandurii (Romanya) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)

21.00 Vojvodina (Sırbistan) - Dinamo Minsk (Belarus)

21.00 Shkendija (Makedonya) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti)

21.00 Panathinaikos (Yunanistan) - AIK (İsveç)

21.15 Hertha Berlin (Almanya) - Brondby (Danimarka)

21.30 Gent (Belçika) - Viitorul (Romanya)

21.30 Videoton (Macaristan) - Midtjylland (Danimarka)

21.45 Domzale (Slovenya) - West Ham United (İngiltere)

21.45 AZ Alkmaar (Hollanda) - PAS Giannina (Yunanistan)

21.45 Aberdeen (İskoçya) - Maribor (Slovenya)

22.00 Saint-Etienne (Fransa) - AEK (Yunanistan)

22.05 Admira (Avusturya) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×